مشکل ووکامرس با عدم بروزرسانی قالب

سلام وقت بخیر . من از یک قالب استفاده می کنم که مدتیه اپدیت نشد . حتی نسخه اصلی ان . ووکامرس را اپدیت کردم چنین خطایی مشاهده میکنم . چیکار باید کنم . البته ی لینک زیرش هست کمی تخصصیه من متوجه نشدم .

نقل‌قول قالب شما (Munza) حاوی نسخه‌های قدیمی برخی از فایل‌های الگو WooCommerce است. این فایل‌ها ممکن است نیاز به به روز رسانی داشته باشند تا اطمینان حاصل شود که آنها با نسخه فعلی WooCommerce سازگار هستند. پیشنهادات برای اصلاح این:

1. قالب خود را به آخرین نسخه بروز رسانی کنید. اگر هیچ بروز رسانی در دسترس نیست، با نویسنده قالب خود در مورد سازگاری با نسخه فعلی WooCommerce تماس بگیرید.
  2. اگر برای تغییر چیزی بیش از یک فایل الگو کپی کردید، باید نسخه جدیدی از الگو را کپی کنید و دوباره تغییرات خود را اعمال کنید.

لطفا راهنمایی کنید تشکر

سلام @Ahora_armin عزیز :slight_smile:
خوش آمدی به انجمن سون هاست.

• اگر از چایلد تم استفاده میکنید و برخی از فایل ها رو در اونجا شخصی سازی کردید، این فایل هارو بایستی بروز رسانی کنید، برای رفع این پیام. اگر مشکلی برای استفاده ندارید، میتونید این پیام رو نادیده بگیرید.

• تصویر ارسالیتون هم به دلیل نداشتن SSL برای سایتتون هست، از طریق پنل مدیریت هاستتون، اقدام به صدور SSL برای دامنتون بکنید.

1 پسندیده

سلام ممنونم / بله با نصب افزونه مشکل ssl رفع شد . فعلا همون خطا ووکامرس را میده

اون خطا نیست.
هشدار هست که بایستی فایل هاتون رو بروزرسانی کنید.

1 پسندیده