مشکل کار نکردن چند تا از ترجمه های loco

با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز
قالب بنده بطور کامل و صحیح توسط پلاگین Loco ترجمه شده و همه ترجمه ها کاملا درست کار میکنه ولی در پلاگین ووکامرس (صفحه ثبت نام) چند عبارت هست با اینکه ترجمه شده ولی همچنان داره انگلیسی نمایش داده میشه.
اگر کسی میدونه باید چه کرد ممنون میشم راهنمایی کنه
با سپاس

سلام و وقت بخیر

این مورد رو بررسی کنید که در فایل زبان این جملات هستند چون گاها در فایل های php خود افزونه و قالب این مورد هست و باید با نرم افزاری مثل notepad ++ مسیر رو بدید و جمله برای جستجو قرار بدید تا پیدا بشه و ترجمه کنین

موردی بود لطفا اعلام کنین

با سلام و سپاس از پاسختون
راستش بارها با نرم افزار Poedit و افزونه لوکو ترنسلیت جملاتو پیدا کردم و ترجمه کردم ولی ترجمه اعمال نمیشه و فقط دو سه تا کلمه و جمله هستن که اینجورین حتی توی حلقه ترجمه ووکامرس فارسی هم زدم و باز نشد.
مشکل آزار دهنده ای شده

خواهش می کنم

از روش notepad ++ برای پیدا کردن کلمه و جملات در مسیر دایرکتوری استفاده کنید (آدرس پوشه افزونه یا قالب رو بدید و سپس جستجو می کنه و مسیرشو بهتون می ده)

چون این جملات گاها در فایل های اصلی هستند

با نوت پد پلاس پلاس هم ویرایشش کردم و نشد / البته بگم احساس میکنم فایل ترجمه ووکامرس داره از جای دیگه ترجمه میشه (حتی بعد از پاک کردن فایل ترجمه از روی هاستم بازم ترجمه های فارسی لود میشد) ادرس فایل ترجمه ام اینه : public_html/wp-content/languages/plugins

با افزونه ووکامرس فارسی بررسی کردید یا نه ؟

البته یک نکته بگم اگر مربوط به صفحه قوانین و حریم خصوصی باشه برگه و تنظیمات ووکامرس رو بررسی کنید

ممنون از پاسخگوییتون
افزونه ووکامروس فارسی نصب و حتی از طریق حلقه های ترجمه هم تلاش کردم نشد
توی فایل ترجمه عین همون جمله رو دیدم و ترجمه کردم ولی فایده نداشت

خواهش می کنم

برگه و پیکربندی ووکامرس هم بررسی کردید ؟ چون برگه ای داریم که برای این قضیه هست. پیشنهاد می کنم برگه ووکامرس + پیکربندی رو یک بررسی کنید

1 پسندیده

جناب وبمستر عزیز، با راهنمایی شما برگه تنظیمات ووکامروس رو چک کردم و قوانین درست شد و فارسی شد ولی اون قسمت A password will be sent to your email address. که میخواد ایمیل بفرسته تا رمز به صاحبش ارسال بشه رو نمیشه کاری کرد همچنین توی نسخه گوشی چند تا حرف ترجمه نشده هست که سرسختانه پا برجاست

1 پسندیده

خواهش می کنم

قالب ایمیل در بخش پیکربندی ووکامرس هم لطفا بررسی کنید

با تشکر

همه بخش های ووکامروس رو زیر رو کردم ولی چیز دیگه ای نداشت البته الان رمز خودکا رو لغو کردم و اون جمله ارسال پسورد به ایمیل دیگه نمایش داده نمیشه ولی فارسی هم نشد

چند مورد خدمتتون می گم چک کنید

• شاید از قالب باشه که باید بررسی کنین در سورس استفاده شده باشه
  • افزونه ای نصب دارین که این مورد مدیریت می کنه
  • تنظیمات مربوط به ووکامرس

این موارد هست که می تونه باشه

1 پسندیده

دوست عزیز مشکل شما حل شد؟
منم دقیقا با همین مشکل درگیر هستم و جمله A password will be sent to your email address. رو نمیشه ترجمه کرد.

اگه نمی تونی پیدا کنید به جای ترجمه کردن تو فایل functions.php قالب براش شرط بنویس.

مثلا:‌

function change_translate_text( $translated_text ) {
    if ( 'A password will be sent to your email address' === $translated_text ) {
            $translated_text = 'متن ترجمه';
    }
        return $translated_text;
}
add_filter( 'gettext', 'change_translate_text', 20 );

جای متن ترجمه، متن دلخواه یا همون ترجمه خودت رو بزار. این فانکشن میاد متن رو قبل از تحویل ریکوئست تبدیل می کنه متن ترجمه. فقط متن انگلیسی باید عینا همونی باشه که به صورت انگلیسی نشون میده.