مشکل 503 سایت موزیک

سلام خسته نباشید
دوستان سایت من دو سه روزه این مشکلو پیدا کرده درست هم نمیشه
ممنون میشم راهنمایی کنید حل کنم

503

Service Unavailable

The server is temporarily busy, try again later!

سلام
سایت با وردپرس هست؟
جدیدا افزونه ای نصب کردید که اینطور شد؟ یا قالب عوض کردید؟
معمولا چند بار رفرش بشه درست میشه. هاست اشتراکی هست؟ به خاطر منابع هم می تونه باشه
نسخه php رو هم برسی کنید ممکنه با یکی از افزونه هاتون ناسازگار باشه

1 پسندیده

سلام بله سایت با ورد پرس هس
نه قالب عوض نکردم
افزونه کش دیشب نصب کردم فقط
ولی قبل اون این طوری شده بود

یعنی وارد پیشخوان می تونید بشید؟
یک بار افزونه هارو غیر فعال کنید یکی یکی فعال کنید احتمالا افزونه ای تداخل پیدا کرده که منابع درگیر شده
افزونه های بی‌استفاده را غیرفعال کنید
ورژن PHP را ارتقا بدید(اگر افزونه ها پشتیبانی می کنند)
افزونه کش نصب دارید که فشار روی سرور کم بشه؟
اگر درست نشد قالب رو هم یک بار غیر فعال کنید شاید زیاد سنگین شده

1 پسندیده

نه وارد پیشخوان هم دیگه نمیشه
افزونه غیر فعال کردم ولی باز درست نشد همون مشکل باز اومد
نه واسه سرعت سایت نصب کردم
افزونه از ژاکت خریدم فکر نکنم مشکلی داشته باشه

افزونه هارو وقتی غیر فعال کردید و یکی یکی فعال می کردید با ctrl+f5 کش رو خالی می کردید؟
افزونه یا قالب رو از هرجا بگیرید فرقی نداره، امکان داره سنگین بشه(ناخواسته توسط ادمین) یا به تداخل بخورن دو یا چنتا افزونه.

تست کنید موارد رو(افزونه ای که تداخل ایجاد کرده و منابع زیاد مصرف می کنه معلوم میشه) یا پیام بدید چک بشه
نهایت اگر بک آپ دارید برگردونید.

1 پسندیده

سلام
باید اضافه کنم ارور 503 میتونه بخاطر کمبود منابع و افزایش ورودی سایت شما هم باشه که این رو باید بررسی کنید
از سمتی ممکنه شما ورودیت بالا نرفته باشه اما حملات DDOS روی سایتت باشه و باعث این اتفاق بشه!

1 پسندیده

خب راه حل شما چیه ؟ چطوری میتونم درست کنم ؟

شما آمار مصرف منابع سی پنل رو دسترسی بهش دارید دیگه چک کنید ببینید چقدر مصرف دارید ؟

از هاستینگ پیگیری کنید
اگر DDOS نباشه با کار های بالا حتما رفع میشه | حجم مانده از هاستتون رو هم برسی کنید حجم خالی داشته باشه
شاید هم افزونه ای نصب داشتید که به سایتی متصل بوده و سرور اون سایت خاموش شده باشه افزونه تداخل ایجاد کرده باشه(با غیر فعال کردن افزونه ها پیدا میشه)

سلام.
دوست عزیز بهترین کار این بود که به شرکت میزبانیتون تیکت بدین اکثر مواقع مشکلتونو حل میکنن

خیلی ممنون دوستان حل شد
لطف کردین

1 پسندیده

خب خدارو شکر
از چی بود حالا؟ بگین تا اگر فرد دیگه ای مشکل داشت و دید تست کنه
ممنون

سلام یه دلیلش افزونه بود یکیش

CPU Usage هم پر شده بود

سلام میشه بگین مشکل افزونه و cpu usage رو چجوری حل کردید تا مشکل اصلی حل شد.سپاسگذارم.

سلام

وقتی افزونه یا قالبی آپدیت بشه که با نسخه وردپرس سازگار نباشه یا دو افزونه با کارکرد مشابه نصب بشه مصرف cpu usage بالا می ره
افزونه ای نصب بشه که با نسخه php هاستتون ناسازگار باشه ارور میاد رو سایت.

با غیر فعال کردن افزونه ای که تداخل ایجاد کرده cpu usage به حالت عادی بر می گرده.

البته اکثر وقت ها واقعا احتیاج هست سرویستون رو ارتقا بدید و افزونه ها دارن درست منابع استفاده می کنند.

1 پسندیده

سلام رفیقون درست گفتن
من ارتقا دادم کلا مشکلم حل شد