مصرف بالای سی پی یو هاست وردپرس

سلام
یه دو هفته ای می شود که سرعت هاست پایین اومده .
بعد از دیروز خطای 503 Service Unavailable می داد به پشتیبانی تیک نزدم گفتن به علت مصرف بالای می باشد .
و منم هم شروع به بررسی کردم همه افزونه ها رو غیر فعال کردم بازم با یک بازدید از سایت مصرف سی پی یو به 100 می رسد و جهت بررسی بیشتر قالب پیشفرض خود وردپرس رو فعال کردم بازم با یک بازدید ساده مصرف سی پی یو به 100 می رسد . و بازم ادامه دادم دیتابیس رو هم تعمیر و بهینه کردم بازم مشکل حل نشد .
می خواستم از شما عزیزان کمک بگیرم که چطور مصرف بالای سی پی یو هاست وردپرس رو کاهش بدهم ؟

سلام ، اشکان عزیز به خانواده بزرگ سون هاست خوش اومدید
ببینید در این مواقع باید هم افزونه ها غیرفعال باشه هم اینکه قالب پیش فرض باشه ، بعد از این مورد از افزونه های راکت وردپرس استفاده کنید برای بهینه کردن وب سایتتون ، اگر در این موارد جواب نگرفتید دیتابیس رو کامل باید بررسی کنید که مشکلی نداشته باشه اگر مشکل حل نشد باید سرویس های اختصاصی مانند سرور مجازی تهیه کنید.

امکان داره که بهت حمله DDoS بشه سایتت در چه حدی هستش؟

اگر از افزونه راکت استفاده میکنی برای بهیه سازی سایت
پیشنهاد میکنم از سی پنل به همراه پوشه ها و فایل هایی که در wp-content ساخته پاک کن کد فعال سازی ش هم از فایل wp config حذف کن تست بگیر
من یه سایت مصرف منابعش بالا بود جوری که ی نفر میومد تو سایت cpu , ram بصورت کامل استفاده میشد و لود نمیشد ولی بعد این کار درست شد

سلام این کار رو انجام دادم بازم مصرف روی 100 می باشد

امتحان کردم بازم مصرف سی پی یو 100

خوب با این اوصاف به پردازنده بیشتر نیاز دارید و بهتره ارتقا بدید پلن های بالاتر و یا هسته اضافه خریداری نمایید