معرفی قالب فروشگاهی برای وردپرس

سلام و وقت بخیر
من میخواستم یه سایت فروشگاه انلاین بدلیجات راه اندازی کنم . لذا از دوستان میخواستم خواهش کنم مناسبترین قالبی که برای اینکار سراغ دارند معرفی کنند ممنون میشم .(ااگر من سرچی که کردم متوجه شدم وردپرس با افزونه ووکامرس مناسبه اگراسکریپت دیگه ای که به جز وردپرس باشع برای اینکار ممنون میشم راهنمایی بفرماایید)

سلام ، ببینید فروشگاه آنلاین دستتون بازه توی انتخاب سیستم بنظر من وردپرس خوبه اما نه برای فروشگاه اینترنتی ، برای فروشگاه اینترنتی طبق تجربه من پرستاشاپ خیلی خیلی بهتر جواب گرفتم، مجنتو هم هست اما پیشنهاد من پرستا هست ، شما اگر وردپرس داشته باشید وقتی که محصولاتتون تعدادش خیلی بره بالا و کاربراتون زیاد بشه هندل کردن اون محتوا منابع خیلی زیادی لازم داره که توی پرستا اینطور نخواهد بود

2 پسندیده

سلام
توضیحات رو خانم ندا بصورت کامل گفت ، منم یکم اضافه کنم بهش
ووکامرس با توجه به منابع بسیار و افراد بیشتری که تسلط دارن روش بیشتر مورد توجه قرار گرفته ، که همونطور که دوست عزیزمون خانم ندا فرمودن پرستاشاپ و مجنتو و اپن کارت سیستم های تخصصی فروشگاهی هستن و بسیار بسیار حرفه ای تر از ووکامرس هستن ، اما اگه میخواید صفر تا صد فروشگاه رو راحت و آسان راه اندازی کنید و در آینده اگه به مشکلی خوردید بتونید راحت و با یک سرچ در گوگل برطرف کنید ووکامرس گزینه مناسبی هست ، سادگی ، منابع آموزشی زیاد ، قالب و پلاگین های زیاد ووکامرس باعث شده خیلی محبوب بشه .

برای قالب هم فلت سام و وودمارت گزینه های خوبی هستن ، حتی با قالب هایی مثل آوادا ، ایمپرزا و … میشه یک فروشگاه تقریبا مناسب رو راه اندازی کرد.

3 پسندیده