معرفی یکباره به همه موتورهای جستجو

دوستان سلام
اگر یه جستجویی در گوگل بکنیم، سایت های زیادی هستند که به یک باره، وبسایت شما رو به تمام موتورهای جستجو (ریز و درشت) معرفی می کنند.
انجام این کار به نظر شما منطقیه و تاثیر مثبت میذاره (از نظر زمانی که خیلی صرفجویی داره) یا اثر منفی در موتورهای اصلی (یاهو، بینگ و گوگل) داره؟

سلام علیرضا عزیز
به شخصه من از این مورد نتیجه ای ندیدم این سایت ها اغلب بی نتیجه هزاران سایت را تیک میزنن که سایت شما ثبت شد اما اصل موضوع
شما کاربر هدف دارید و اهداف شما 90 درصد افراد جامعه ایران هستند پس مطمئنا یک ایرانی در سایت روسی یا چینی واژه خودش رو سرچ نمیکنه پس سرجمع و حداکثر 5 تا 10 موتور جستجو هدفمند دارید.
از آنجایی هم که موتورهایی مثل گوگل و بینگ حتما باید برای احراز شما فایل html آپلود کنید با یک معرفی آدرس سایت در جستجو آنها قرار نخواهید گرفت

1 پسندیده

سلام و درود

معمولا نیازی نیست شما دستی به موتورهای جستجو وب سایتتون رو معرفی کنید در قدیم این کار رو انجام می دادند ولی حال شما با ثبت سایت در سرچ کنسول گوگل، بینگ، بایدو وب سایت و نقشه سایتتون اضافه میشه و به صورت خودکار با توجه به خزش ربات ها ثبت میشه

2 پسندیده

الان باید تمرکزتونو روی کاربرای هدفدار بزارین همونطور که گفته شد یه کاربر روسی برای سایت ما فایده ای نداره بالاتر از این مسئله باید بدونی که اسپم به سایتت هجوم میاره در واقعا داری سایتتو برای اسپم معرفی میکنی ،کلی هرزنامه دریافت می کنی و امکان داره حتی سایتت الوده بشه. یهو تعداد کاربرای فیم سایتت میره بالا و احتمال الودگی وجود داره حملات دیداس و در کل اصلا پیشنهاد نمیشه. اینایی که گفتم تجربه شخصی بوده و سال ها پیش برای خودم به وجود اومده.

4 پسندیده