ملزم کردن کسب کارهای اینترنتی به نماد الکترونیکی

سلام دوستان عزیز با ملزم کردن کسب کارهای اینترنتی به نماد الکترونیکی خیلی خیلی از کسب کارها کارشون رو از دست خواهد از اینستاگرام گرفته تا سایت ها… بهمین راحتی تمام
تحریم کم بود اینم روش… خیلی از سایت ها نماد نخواهند داد

1 پسندیده

اتفاقا تصمیم درستی گرفتن و به نظر من یک اتفاق مثبت در سطح نت میباشد

2 پسندیده

بنظر بنده خیلی از کسب و کارها با مشکل مواجه میشوند

کسب و کارهای خونگی که تو اینستا هستند باید چکار کنند؟
به اینها نماد میدن؟

تا جایی که من میدونم برای نماد باید مکان فیزیکی و جواز کسب داشته باشی

تجربه نشان داده هر چقدر در قوانین سخت گیری بیشتری کنند بیشتر به کسب و کارهای کوچک و شخصی آسیب وارد می شود.
البته در ظاهر طرح را زیبا و قشنگ نشان می دهند که منطق میگه درسته ولی در عمل بشدت سنگ اندازی می شود.

2 پسندیده

به نظر من داشتن اینماد اجباری بشه بهتر .
علاوه بر این حتی قانون کپی رایت هم باید در کشور اجرا بشه .

الان توی خود تحریم خیلی از شرکت ها ایران رو از لیست خودشون حذف کردند… مثل گوگل اد سنس در ایران کار نمیکند…

سایت های هاست کشور سایت های کمتری میزبانی خواهند کرد… خیلی از کسب و کار تعطیل
اینستاگرام رو مجبور خواهند کرد قوانین جمهوری اسلامی رو قبول کنه اگه قبول نکنند فیلتر میکنند
مثلا جمهوری اسلامی هویت افراد را اگر ازاینستاگرام بخواهد اونا هم باید مطیع باید باشه که چنین چیزی امکان ندارد … اونا هم بهیج وجه با ایران کار نخواهند کرد… ازهمه مهمتر سرویس گوگل را ازدست خواهیم داد.

1 پسندیده

فکر نکنم در ایران قوانین کپی رایت اتفاق بیافته… ما مردمان هستیم که کار همدیگرو میدوزدیم چه برسه به محتوا

1 پسندیده

به هر صورت کسب و کارهای اینترنتی باید قابلیت ردیابی فروشنده رو داشته باشن و اینماد هم همین کار رو میکنه.
من از یه کسب و کار اینستاگرامی خریدی رو انجام داده بودم؛ بعد که کالا اومد، دیدم اونی که میخواستم نیست. به فروشنده پیامک دادم، جواب نداد، تو واتساپم بلاکم کرد، تو اینستا هم جوواب نمیداد. دیگه چطور بهش دسترسی داشته باشم؟ پلیس فتا هم میگه باید شکایت کنی تا پیگیری بشه. خب این در نهایت به ضرر مشتریه.

2 پسندیده

کاملا موافق هستم
ما ایرانی ها مردم زود باوری هستیم… و اینکه اینستاگرام یک محیط برای انتشار عکس و فیلم می باشد
که بهیج وجه نباید از اینستاگرام شما باید خرید کنید تاکید میکنم چون قابل رد یابی نیست. خرید فقط از سایت … الان دیگر اون زمان نیست که سایت ها کلاهبرداری کنند… شما تنها دامنه سایت روداشته باشید و میتوانید بنام چه کسی است… ما گاها بیشترین با به چیزهایی دادیم که خود اینستاگرام سعی نداشته محیط فروشگاهی داشته باشد… بهیج عنوان بهیج عنوان از تلگرام و اینستاگرام و واتساپ خرید نکنید

1 پسندیده

ممنون از شما. البته با این جملتون که «شما تنها دامنه سایت روداشته باشید و میتوانید بنام چه کسی است» موافق نیستم. یعنی این هم نمیتونه کمکی بکنه؛ چون الآن صاحبان دامنه‌ها بین المللی مثل com برای اینکه دامنشون تحریم نشه، مجبورن آدرس جایی غیر از ایران رو بدن؛ در این صورت اونها رو هم نمیشه ردیابی کرد؛ مگر با دردسر

اتفاقا کار درست همین هست