ناپدید شدن دیدگاه ها در وردپرس

با سلام و احترام ،

متاسفانه نمیدونم چه اتفاقی افتاد که قسمت دیدگاه های قالب سایتم ناپدید شدن و خیلی کد های قالب رو برسی کردم مشکلی نداشت و حس میکنم بعد از آپدیت وردپرس و ووکامرس این اتفاق افتاد.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام ، تست کردید ووکامرس غیرفعال باشه کامنت برمیگرده یا خیر ؟

1 پسندیده

بله تست کردم اما درست نشد.

1 پسندیده

خوب پس بحث ووکامرس از پست اول خط میخوره با این اوصاف ، قالب های پیش فرض دوهزار و… اونها براشون کامنت فعال هست ؟ میخوام بدون مشکل الان از قالب هست یا از وردپرس

1 پسندیده

بله دیدگاه ها در قالب 2020 نمایش داده شد.

قالب فعلی که دارید ظاهرا با ووکامرس مشکل داره. نام قالب تون رو بفرمایید

ایا قالب تون با اخرین نسخه وردپرس و ووکامرس سازگاره؟

1 پسندیده

قالب رو خودم طراحی کردم،

یعنی میتونه از این مورد باشه؟
چجوری میشه با اخرین نسخه های وردپرس و ووکامرس سازگار کرد؟

سلام خدمت شما
قبل اینکه بروزرسانی کنی ووکامرس و وردپرس را این بخش ها فعال بودند؟
به پیشخوان > تنظیمات وردپرس> گفت و گو مراجعه کنید و بررسی کنید در قسمت تنظیمات پیش‌فرض نوشته گزینه اجازه به دیگران برای ثبت دیدگاه‌ها روی نوشته‌های تازه فعال باشد و سایر گزینه ها رانیز بررسی کنید و ذخیره نمایید و ببینید برطرف شده یا خیر
برای ووکامرس نیز به پیشخوان > ووکامرس> پیکربندی > محصولات مراجعه کنید و در قسمت فعال کردن نقد و بررسی ببینید گزینه فعالسازی نقد محصول فعال باشد و سپس ذخیره و مجدد بررسی کنید
در صفحات ویرایش محصولات و پست ها بالطبع امکان ایجاد استثنا هایی برای دریافت دیدگاه وجود دارد
بررسی کنید در صفحات ویرایش محصول و پست ها گزینه اجازه ارسال دیدگاه توسط کاربران فعال باشد

از نظر خودم با بررسی این موارد باید مشکلت برطرف شده باشه
چون من سایتت رو دیدم و اگر با بروزرسانی وردپرس و ووکامرس میخاست این بخش ها غیرفعال شود یا سایت اجرا نمیشد و یا نوتیس در سایت نمایان میشد
در اغلب موارد کد ها و توابع ووکامرس و وردپرس پس از بروزرسانی دیپریکیت میشود یعنی امکان استفاده از آن وجود دارد ولی تاریخ انقضا این کد به پایان رسید و ممکنه بعد ها مشکلاتی به وجود بیاره که من در سایت شما اثری از این موارد ندیدم و بروزرسانی وردپرس و ووکامرس هیچکدام داکیومنتی برای بروزرسانی کد های دیدگاه ندادن

2 پسندیده

سلام، بله تست کردم نشد.
اصلا به دیدگاه محصول احتیاجی ندارم و فقط میخوام دیدگاه های پست سایت نمایش داده بشن.

1 پسندیده

دیباگ وردپرس را فعال کنید و ببینید آیا خطایی نمایش میدهد؟

2 پسندیده