نحوه اتصال twilio به پیام رسان

سلام،یک پیام رسان با اسکریپت pixel phoho ایجاد کردم برای قسمت تماس تصویری نیاز هستش از سرویس twilio کمک گرفته بشه تا تماس تصویری و صوتی در پیام رسان فعال بشه،چطوری میتونم حساب twilio بسازم و اینکه چطوری باید twilio رو به پیام رسانم متصلش کنم؟twilio پولی هستش یا برای کار من میشه از قسمت رایگانش هم استفاده کردش؟

راه دیگه ای هستش بجای استفاده از api شرکت twilio من خودم یک api از طریق اسکریپت یا… ایجاد کنم و به پیام رسانم متصلش کنم؟
لطفا در این خصوص راهنماییم بفرمایید23

سلام خدمت شما
سایت twilio پولی هستش و تنها با ترکیب twilio و فایربیس گوگل میتوان از خدمات رایگان بهره مند شد
سرویس های twilio هزینه زیادی ندارد و پس از ثبت نام و انتخاب پلان موردنظرتون میتوانید کلید api و کی سکرت twilio ار از حساب کاربریتون دریافت و در اسکریپت قرار دهید

برای تماس صوتی تصویری کیفیتش خوب هستش؟

سلام علی عزیز
کیفیت خیلی بالا و خوبی دارن اما باید تمام موارد رو در این روزها در کشور ابتدا به اینترنت کاربرانمون خط بدیم و ابتدا باید بگیم کاربری که وصل شده اینترنت خوبی داره ؟
اما در کل جواب سوال شما کاملا مثبت هست و بله کیفیت خوبی داره

در ایران همه اکثرا سرعت اینترنتشون 800 کیلوبایت یا 1 مگابایت بر ثانیه به بالا هستش

api شرکت twilio داخل ایران فیلتر هستش پس اگه از این api داخل سایتم استفاده کنم کاربران برای استفاده قسمت تماس تصویری باید فیلترشکن روشن کنن که این جالب نیستش من بجای twilio میتونم از چه چیزی استفاده کنم تماس تصویری سایتم راه بیافته؟d123