نحوه ثبت سايت در گوگل و فعالسازی گوگل آنالیتیکس

سلام
من قبلا سايتم بروي يك شركت ديگه اي بوده وقتي انتقال دادم به شركت سون هاست ، تمامي محتويات سايتم را پاك كردم .
پس طراحي و كارهاي سئو انجام دادن آن با اينكه سايت ديروز بازديد داشته ولي هيچي نمايش داده نشده در گوگل آناليتيك . توسط افزونه بررسي رفتار كاربران متوجه شدم بازديد داشتم . چون پنج نفر را خودم از ديوار براي فروش محصول ارجاع دادم به سايت ام .
سوالاتم به شرح زير است :
جهت ثبت سايت در گوگل قبلا انجام دادم نيز هست مجددا انجام بدهم ؟
سرويس گوگل analytics هم آمار سايت را نشان نمي دهد بايد چكار كنم ؟
آدرس دامنه ام در هردو قسمت هست ولي چيزي نمايش نميدهد . پيغام هاي كه ميدهند به اين شكل هست
No data is available for the selected time frame.

سلام
ببینید شما اول در نظر بگیرید توی گوگل وبمستر بعد از ثبت سایت چند روز تاخیر آمار میاد و آماری ک میبینید تاریخش خورده تقریبا 48 ساعت قبل هست ،
برای آنالیتیکس هم میتونید از افزونه استفاده کنید و هم کد اسکریپش رو توی فوتر بزارید ، کد مربوطه این هست و شناسه آنالیتیکس خودتون رو از بخش تنظیمات ادمین آنالیتیکس میتونید دریافت کنید وجایگزاری کنید
کد رو بعد از تگ بادی و در انتهای فوتر قرار بدید یا از افزونه Insert Headers and Footers استفاده کنید

<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->
<script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-111111111-1"></script>
<script>
  window.dataLayer = window.dataLayer || [];
  function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
  gtag('js', new Date());

gtag('config', 'UA-111111111-1');
</script>

یعنی 24 ساعت دیگه باید صبر نماییم . برای گوگل ؟
من از افزونه analytify استفاده میکنم . نمایش بازدید کاربران قبلا نمایش میداد بهم تو چه صفحه ای آنلاین هستند و چقدر تو اون صفحه هستند .

برای گوگل وبمستر بعد از اولین ثبت سایت بله زمان رو باید بهش بدید

قبلا این آمار اوکی بوده و الان کار نمیکنه ؟ کدی ک گفتم شناسه آنالیتیکس خودتون رو جایگزین کردید و بزارید توی فوتر ؟ کار نکرد باز هم ؟