نحوه جذب کردن مدرس برای تهیه دوره آموزشی

سلام.
دوستان من در حال تهیه وب سایتی هستم که یکی از بخش های این وب سایت فروش دوره خواهد بود، حالا سوالم این هست چطور مدرس جذب کنم که فیلم آموزشی رو بیارن تو وب سایت من برای فروش بزارن ؟
ممنون میضشم اگه تجربه ای دارید به اشتراک بزارید.

سلام دوست عزیز،
پرسش شما یک پرسش کلی که لازم هست بصورت خیلی تخصصی تر بررسی بشه
یقینا مدرس هدفش از تولید پکیج و دوره های آموزشی، کسب درآمد و سایتی رو انتخاب میکنه که بازدید بالایی داشته باشه که محصولاتش رو بتونه بیشتر و سریعتر بفروشه در همین اول کار جذب مدرس کار خیلی سختی هست اما هیچ چیزی نشد نداره ! اگه از روز اول میخوای که پکیج برای فروش بزاری باید یک بودجه ی نسبتا بزرگ برای اینکار در نظر بگیری که پکیج ها رو از مدرس بخری راه دیگه ش اینه که درصدی با هم کنار بیاین که این جز اعصاب خوردی و دردسر چیز دیگه ای نداره (شما خودت رو بزار جای یک مدرس به نظرت سایتی که بازدید و فروش کمی داره رو انتخاب میکنی یا سایتی که فروشش بالاتره ؟ خب مسلما میگی دومی چرا چون از محصولت بیشتر استقبال میشه ، پس نیاز داری به دیده شدن نیاز هست بازدیدتو ببری بالا) پیشنهاد من به شما اینه در اوایل شروع خودت آموزش تولید یا از کسی برای اینکار استفاده کنی و تو سایتت تا حد امکان آموزش ها رو رایگان قرار بدی تا بتونی ورودی داشته باشی به یک سطحی حداقل برسی از اون به بعد میشه راهکار هایی رو برای جذب مدرس در نظر گرفت

4 پسندیده

سلام و درود

شروع چنین کسب و کاری در ابتدا مشکل و سخته، چرا که مدرس به شما اعتماد کافی رو نمی کنه و در نتیجه سمت شما هم نمی یاد.

در ابتدا باید از موضوعاتی که تسلط دارین شروع به تولید ویدیو کنید سپس با تبلیغات هدفمند و سئوی مناسب بالا بیاین شناخته بشین و بعد بخش مدرسین را بعد از چندماه راه اندازی کنید و پیشنهادات ویژه ای بدین تا سمت شما بیان.

البته این نوع کسب و کار تعدادش زیاد شده و رقابت هم سنگینه ولی خب باید از خودتون شروع کنید و مطمئنا با تلاش و صبر موفق خواهید شد

3 پسندیده