نصب قالب رایگان آسترا با صفحه ساز المنتور

سلام
آیا نصب قالب رایگان آسترا در ورد پرس و صفحه ساز المنتور برای راه اندازی یک سایت شخصی مناسب هست؟
امنیت داره؟

الان دقیقا شما چه راهنمایی نیاز دارید ؟

سلام خوش امدی

کلا افزونه ها و قالب های رایگان رو بیخیال شو
همیشه باگ هایی دارند که معلوم نمیشه و یه جایی لنگ میزارتت که …
خرید ارجینال از سایت خارجی یا اسفاده از منابع معتبر داخلی چه در افزونه و چه در قالب رو بهتون توصیه میکنیم .
خرید از ژاکت و راستچین رو هم بهت پیشنهاد نمیدم .

ممنون از توضیحاتت - میشه راهنمایی کنی که چطور میتونم آسترا والمنتور که گفته میشه برای سایت شخصی و چند منظوره خوبه رو از چه سایت های معتبر داخلی یا خارجی میتونم دانلود کنم - یعنی آدرس سایتی داری معرفی کنی؟ واینکه آسترا و المنتور راه درستی هست ؟

بله برای یک سایت شخصی که سناریو خاصی رو نمیخواد پیروی کنه کافی هست

با سلام
به نظر من برای خرید یک افزونه به طور مثال المنتور
بهتره که از سایتی خریداری کنید که فقط یک افزونه را به فروش میرسانند
مثلا اگر میخواهید افزونه المنتور خریداری کنید
بهتر است که از سایتی که فقط المنتور را به فروش میرساند خرید کنید

چرا میگم بهتره ؟

چون که فقط یک افزونه برای فروش دارند و تمام تمرکز ان ها بر روی یک افزونه است
نه مثله افزونه های ژاکت که بیشتر مواقع فقط افزونه را فارسی و راستچین میکنند و اصلا پشتیبانی خوبی ندارند

همچنین این جور سایت ها اموزش های زیادی برای افزونه خود مثلا المنتور دارند که میتونین از اون ها استفاده کنید

مثلا سایت ووکامرس فارسی هم تمرکز خودش رو بر روی ووکامرس گذاشته
و اموزش های سایتش درباره ووکامرس است و همچنین افزونه هایی که به فروش میرسونه در همین زمینه هستند

واین نتیجه رو ادم میگیره که سایت هایی مثله elementorfa.ir و woocommerce.ir فقط افزونه خارجی را فارسی و راستچین نمی کنند

بلکه پشتیبانی و اموزش های مفیدی نیز دارند

با تشکر

ممنونم دوست عزیز-
پس نتیجه بحث و ببینید من درست متوجه شدم؟
1-قالب آسترا که رایگان نباشه رو میتونم بخرم و برای سایت شخصی خودم استفاده کنم.
2-افزونه المنتورکه باخیلی ها تعریفش میکنن و از سایت المنتور دات آی ار بخرم واستفاده کنم.
موضوع بعدی این هست که من یک شرکت دارم و میخام برای شرکت هم یک قالب آسترا با مظمون فروشگاه راه اندازی کنم که باز همون داستان قالب آسترا و المنتور تکرار میشه.
سوال:
حالا سوال این هست که من میتونم در سایت شخصی خودم به سایت شرکت خودم کانکت بشم و آیا قالب آسترا برای هردو کار خوب هست و همینطور استفاده از افزونه المنتور؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
سپاس

با سلام
من خودم از قالب استرا رایگان برای سایت هام استفاده میکنم مانند silisgroup.ir
استرا پرو تفاوتی از لحاظ سرعت با قالب رایگان ندارد
بلکه قالب پرو دمو ها و قابلیت های از پیش تنظیم شده ی بیشتری دارد
که کسی که با المنتور سایت طراحی میکند نیازی به این ها ندارد و خودش میتواند قالب مورد نظرش را طراحی کند

در این زمینه جناب @Hosein بهتر میتونن کمکتون کنند

با تشکر

1 پسندیده

ممنونم دوست عزیزاز توضیحات مفید تون

1 پسندیده