نظرسنجی: آیا از خدمات Crisp استفاده می کنید؟

اگر شرکت https://crisp.chat/en خدمات خود را با قابلیت پرداخت از طریق درگاه های داخلی ارایه میداد، آیا مایل به خرید آن بودید؟
  • بله، مایل به خرید هستم.
  • خیر، ترجیح میدهم از سرویس های داخلی استفاده کنم.

0 رأی دهندگان

6 پسندیده

خب اگه با قیمت رقابتی بیاره چرا که نه، مثلا کریسپ تماس تصویری داره، screen sharing فک کنم داشته باشه، کلی قابلیتای خوب داره، ولی ماهی فک کنم یک تا سه چهار میلیون بشه که نمیصرفه.

2 پسندیده

درود . در سابقه استفاده از این سرویس واقعا میتونم بگم خاطره خوشی ندارم و کاربرهای زیادی موفق به برقراری ارتباط نمیشدند ! با پشتیبانی صحبت های زیادی داشتم ولی جواب منطقی به من ندادند . خیلی تلاش کردم برای حل مشکل ولی نشد. از اونجایی که عادت دارم از ایمیل موقت استفاده میکنم برای ثبت نام یک حساب کاربری که کلی هم هزینه کرده بودم براش از دست دادم :grinning: :sweat_smile:
اما من داخلی هارو ترجیح میدم چون کاربرانم داخلی هستند و اگر سرور پشتیبانی داخل باشه به مراتب مشکلات کمتری در پی خواهد داشت . از زمانی که از سرویس های داخلی استفاده کردم به مراتب کیفت پشتیبانی بهتری دارم ، میدونید اگر زمانی اینترنت هم داخلی بشه خوب سرویس های داخلی سرپا میمونن ، گاها پیش میاد هنوز اختلال اینترنت و دسترسی بین المللی قطع میشه و اگر سرویس پشتیبانیم روی خارج بود بدون شک اون هم قطع میشد. این نظر شخصی من هست

1 پسندیده

قبلا استفاده میکردم ولی زمان ارسال notification خیلی تاخیر داره توی اندروید ترجیح میدم کاربر منتقل بشه به واتس آپ
هم شمارشو دارم هم اگه سایت رو ترک کرد دسترسی بهتری بهش دارم
البته زمان ماندگاری کاربر داخل سایت کاهش پیدا میکنه که به علت لودینگ اولیه با نت ایران و ارسال با تاخیر notification به نظرم ارزش نداره / چت ایرانی ها هم اصلا سمتشون نمیرم

سرویس crisp خیلی عالی کار میکنه و بستگی داره که خودتون چه کاری لازم داشته باشید.