نظرسنجی: آیا سرور مجازی ایران را برگردانیم؟

درود بر شما کاربر گرامی،

سالیان سال است که سرور های مجازی خارج از کشور را ارایه می دهیم. در گذشته به دلیل ضعف در کیفیت و پشتیبانی ضعیف از سمت دیتاسنتر های ایرانی این محصول را از لیست خدمات خود حذف کردیم. در این حین ۲ سالی است که دیتاسنتر های ایرانی سطح خدماتی خود را چه از لحاظ کیفیت و پشتیبانی بهبود بخشیدند و تصمیم داریم که این محصولات را برگردانیم.

آیا طبق نیاز های شما، سرور های مجازی ایران کارآمد خواهد بود؟

لطفا در هر صورت در این نظرسنجی شرکت کنید تا مقیاس نیاز شما کاربران گرامی مشخص شود.

• بله، نیاز دارم
  • خیر، استفاده ای ندارم

0 رأی دهندگان

اگر بله، از چه نوع سیستم عاملی استفاده بیشتری خواهید داشت؟

امکان انتخاب چندین مورد وجود دارد.

• Centos
  • Ubuntu
  • Windows
  • Debian
  • Remix
  • Lubuntu
  • OpenSuse
  • Fedora
  • FreeBSD

0 رأی دهندگان

با تشکر

3 پسندیده

سلام

این نظرسنجی جواب هایی که براش قرار گرفته جالب نیستش واقعا . ملاک نیاز داشتن و نیاز نداشتن نباید باشه . شاید افرادی که زدن نیاز ندارن یه روزی نیاز داشته باشن .

باید اینطوری قرار میگرفت که آیا قرار بگیرد یا خیر . اینطوری خیلی بهتر بودش جای این گزینه ها

و شخصا من میگم قرار بدید چون نمیخوام سرویس هام پخش باشن بین سایت های مختلف . همه یک جا باشن برای من خیلی بهتر هستش . ولی اگر میخواید قرار بدید خواهشا قیمت مناسب و ترافیک نامحدود قرار بدید و ssd و هارد معمولی هم قرار بدید

با تشکر

3 پسندیده

سلام

کیاوش جان شما یه سرور می خوای خریداری کنی نهایتش ماهانه ۲۰۰ هزار تومان. اما برای ما بالای ۵۰ میلیون تومن هزینه داره همچنین بستری رو راه اندازی کنیم. باید بدونیم که برامون سود داره و چقدر از کاربران به این سرویس نیاز دارن.

الان مگه چیز دیگه ای هست غیر از بله و خیر؟

البته اینم بگم که فقط ۴٪ از مشتریان سون هاست عضو انجمن هستن. این بیشتر جنبه اطلاع رسانی داره تا اساس برای تصمیم گیری نهایی. خواستی یه نظر سنجی فقط برای تو درست کنیم که هر دو گزینه “قرار بگیرد” باشه :sweat_smile:

5 پسندیده

سرور و هاست ایران اگر از آسیاتک باشن عالی میشه صد در صد من خودم میام روی این هاست یا سرورها

2 پسندیده

ما کلا با آسیاتک کار می کنیم تو برج میلاد. حتما از یکی از آپشن ها خواهد بود.

4 پسندیده

باسلام و احترام
من فعلا نیازی به سرور مجازی ندارم. ولی ممکنه در آینده نیاز داشته باشم!

• اگر امکانش هست مثل قبل هاست 2 گیگ وردپرس رو ارائه کنید. (5 گیگ کمترین هست ولی خوب نیاز ما هم نمیشه قیمتش هم کمی بالاست نسبتاً)
    مرسی
1 پسندیده

درود

هزینه ای که شما برای بسته ۱ وردپرس پرداخت می کنید بر اساس حجم نیست. شاید خیلی از میزبان های دیگر قیمت گذاری رو بر اساس حجم تعیین کنن. در سون هاست معیار قیمت گذاری حجم نیست، میزان منابع مصرفی از جمله EP، رم و پردازنده هست.

اگر نیاز به منابع کمتری دارید می تونم هاست لینوکس حرفه ای رو پیشنهاد بدم.

موفق باشید

4 پسندیده

بادرود

بله متوجه هستم ولی قیمت هاست 2 گیگ وردپرس قبلا خیلی کمتر بود.

باتشکر از شما :heart_decoration:

1 پسندیده

درود

قبلا کمتر بود چون منابع هم کمتر بود.
پردازنده ۱ بود، رم ۲ بود، ep روی ۲۰ بود و io روی ۱ مگ. الان همه چی چند برابر بیشتر شده.

5 پسندیده