نمایش خطای ارور feed 500 در قسمت پیشخوان اخبار وردپرس

با سلام و احترام خدمت کلیه اعضای انجمن
در سایت در قسمت اخبار پیشخوان وردپرس من این ارور
خطای RSS: A feed could not be found at http://planet.wp-persian.com/feed/; the status code is 500 and content-type is text/html; charset=utf-8
نمایش داده میشه که در بررسی گوگل سرچ کنسول هم کلیه فیدها با خطای not found مواجه شده است . و کلیه پیشنهادات و راهکارهای موضوع ایجاد شده رفع خطای 500 feed جهت رفع خطا رو امتحان و آزمایش کردم و مشکل همچنان رفع نشده است .

درود دوست گرامی،
بررسی کردم و در انجمن رسمی وردپرس این خطایی که شما ارسال کردید گزارش شده بود در جواب : این اخطار زمانی نمایش داده میشود که برخی اطلاعات از جمله news و changelog توسط پنل ادمین یا مدیریت وردپرس خوانده نشود و چیز مهمی نیست و می توانید از آن صرف نظر کنید و در عملکرد وردپرسی اختالالی ایجاد نخواهد کرد.
در ادامه گفته شده بود که این مشکل می تواند به سروری که هاست شما بر روی آن قرار دارد مربوط یا به نوع مکان سرور، محدودیت ها و … باشد.
ظاهرا جای نگرانی نیست من پیش بینی می کنم که هاست شما بر روی سرور در ایران قرار دارد و طبیعتا محدودیت ها باعث این موضوع شده.

با سلام خدمت آقای جنگی استاد عزیز
در ابتدا با نمایش این ارور در بخش پیشخوان ما هم زیاد جدی نگرفتیم این خطا رو و بهش زیاد اهمیت ندادیم ولی متاسفانه با نمایش این خطا بعد از بررسی خطاهای سرچ کنسول متوجه شدیم که کلی خطاهای 404 nout found صفحات feed ایجاد شده است و دیسکاور با سقوط شدید بازدید مواجه گردیده است

کوشان عزیز درود،
حقیقتا بنده با همچین موردی مواجه نشدم ولی تلاش بر این هست که بتونیم مشکل وردپرس شما رو حل کنیم.
من تمام وب سایت ها رو از انجمن وردپرس تا سایت های خارجی زیر رو کردم چند مورد مشابه اتفاق افتاده بود طبق نظرات و اطلاع توسعه دهنده این موارد هم بررسی فرمایید اگر واقعا بعد از این موارد باز مشکل ادامه داشت من با تایید شما وردپرستان رو بررسی خواهم کرد.

قبل از هرگونه تغییرات از دیتا و دیتابیس سایت خود بکاپ تهیه فرمایید یا به هاستینگ خود این مورد رو گزارش کنید تا بکاپ براتون بگیرند تا اگر به مشکل حادی برخورد کردید اطلاعاتتون از دست نرود.
پیشنهاد میکنم اگر سایتتون پر بازدید یک بکاپ تهیه کنید و در یک هاست دیگه ریستور کنید تا زمان پیدا کردن راهکار صد در صد عملی، لطمه ای به سایت اصلی وارد نشود.

۱. در ابتدا تمامی پلاگین ها رو غیرفعال کنید اگر از صفحه ساز استفاده میکنید حتما پلاگین مربوطه رو فعال نگه دارید تا استایل سایت حفظ شود سپس در منو پیشخوان ← بروزرسانی
در این صفحه دقت کنید که وردپرستان به آخرین ورژن آپدیت شده باشد اگر آپدیت نیست روند آپدیت رو انجام بدید و اگر آپدیت بود نیاز هست مجددا وردپرس خود را یک بار نصب نمایید از طریق دکمه نصب دوباره نگارش + (ورژن وردپرس شما)

۲. یکی از احتمالات که در انجمن وردپرس ذکر شده بود دانلود وردپرس از سایت های متفرقه می باشد که بعضی اوقات مشاهده میشه تغییراتی روی هسته وردپرس صورت میگیره یا بعد از نصب وردپرس تبلیغات روی سایت مشاهده میکنید که دلیلش این موضوع دوست عزیز حتی اگر قصد دارید روند نصب مجددا رو بصورت دستی انجام بدید از سایت wp-persian.com وردپرس رو دانلود نکنید حتما از سایت رسمی، وردپرس رو دانلود کنید
Download | WordPress.org فارسی

۳. wp debug را از طریق فایل wp-config.php و display errors را از طریق هاست و بخش PHP INI فعال کنید اگر اطلاعی از روند فعالسازی این موارد ندارید از هاستیگ خود بخواهید برای شما فعال نماید آیا پس از فعالسازی خطایی در صفحات مختلف سایت مشاهده میکنید ؟

۴. صفحه ساز خود را به جدیدترین نسخه آپدیت کنید در نظر داشته باشید احتمال اختلال در عملکرد وردپرس از صفحه ساز هم وجود دارد (برگرفته از سایت رسمی وردپرس-جهت اطلاع) پیشنهاد میشود دریافت آپدیت از منبع و سایت رسمی پلاگین انجام بشود ولی برایتان اگر مقدور نیست از مارکت های معتبر ایرانی خریداری و مجددا آپدیت نمایید

۵. آیا تغییراتی در هسته وردپرس اعمال کردید ؟ تمامی تغییرات را به حالت اول برگردانید اگر از شورت کد در function وردپرس قرار دادید حتما آنرا تا پایان حل مشکل پاک کنید.

من منتظر اطلاع شما هستم !

سلام ممنونم از راهنمائیتون همه موراد رو چک کردم ولی توفیقی حاصل نشد

کوشان عزیز درود،
خواهشمندم در پیامی بصورت خصوصی آدرس سایت خود را ارسال فرمایید.

با سلام خدمت آقای گنجی عزیز، یه بار دیگه به همکارام گفتم تست کنن ممنونم از توجه و پیگیریتون اگه حل نشد بهتون پیام میدم . خیلی لطف کردین

درود کوشان عزیز،
موفق و پیروز باشید

جناب گنجی با سلام مجددو خسته نباشید، بله شما درست میفرمائید و این راه رو قبلا تست کرده بودم وقتی وردپرس رو نصب میکنید کلا زبان وردپرس انگلیسی میشه و اگه هم ترانسلیت کنیم که فارسی بشه مشکل نوشته های سایته که چپ چین میشه کاملا. این مورد رو همنطور که گفتم ارور 500 feed رفع میشه ولی مشکل زبان وردپرسه