نمایش پاپ آپ " یک گزینه را انتخاب کنید" حتی بعد از انتخاب گزینه در نسخه وب اپلیکیشن

با درود و عرض ادب
در نسخه موبایل که بصورت pwa هست، در محصولات متغیر، حتی بعد از انتخاب یک گزینه، پاپ آپ “یک گزینه را انتخاب کنید” نمایش داده می شود. در صورتی که در دسکتاپ این مشکل وجود نداره. تمام افزونه ها رو بجز افزونه های ضروری، غیر فعال و بعد از پاک کردن کش، تست کردم ولی مشکل برطرف نشد. نامک ویژگی های محصول رو هم به لاتین نوشتم. به نگارنده قالب هم تیکت زدم ولی نتوانستن مشکل رو برطرف کنن.
برای این قسمت از افزونه Variations Swatches for woocommerce استفاده می شود که به همراه قالب خریداری شده بود.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

دوست عزیز درود،
((((( در نظر داشته باشید قبل از همه تغییرات یک بکاپ از کل دیتا و دیتابیس تهیه کنید )))))
من نسخه ی دیگری از این پلاگین را ارسال میکنم این نسخه نال و کرک نمی باشد پس از نصب اعلان لایسنس را در نظر نگیرید این نسخه صرفا برای تست شما می باشد.

WooCommerce Variation Swatches Pro

با توجه به تست شما و غیرفعال کردن تمامی افزونه ها پس مشکل از دو تا چیز میتونه باشه یا خود پلاگین بنیادین rtl نیست یا باگ داره مورد بعدی قالب شما کاملا ریسپانسیو و یا پلاگین با قالب sync نمی باشد
اگر با آپدیت به جدیدترین نسخه مشکل شما حل شد که مشخصا مشکل از خود پلاگین بوده و میتونید نسخه اورجینال رو تهیه کنید و استفاده کنید.
در صورتی که باز هم همچین مشکلی ادامه داشت طبیعتا باید با توسعه دهنده قالب مشورت کنید یا از یک برنامه نویس تحت وب برای رفع این موضوع کمک بگیرید که از کامل قالب و پلاگین رو بررسی کنند.