نمایش یک برگه فقط برای خریداران محصول

سلام دوستان، من یک سایت وردپرسی دارم که با ووکامرس هست، چند برگه توی سایت دارم و میخوام فقط خریداران محصول بتونند اون برگه رو ببینند، راهی داره؟

سلام

مشخص کنید کنید که خریداران یعنی دقیقا چه گروه کاربری؟‌ کاربری که عضو سیستم هست؟‌ یعنی لاگین شده؟ یا از قبل خریدی انجام داده و در سیستم هم لاگین هست؟

اگه فقط برای کاربران عضو سیستم هست مثل گروه کاربری مشتریان می تونید از افزونه Content Control استفاده کنید. روش استفاده هم ساده هست. محتوای اون صفحه ای که قصد دارید فقط به گروه کاربری مشتریان نمایش داده بشه رو با این شورتکد تو صفحه مورد نظر قرار میدین:

[content_control roles="administrator,customer" logged_out="0" class="custom-css-class" message="شما مجاز به مشاهده محتوای این صفحه نیستید."]محتوایی که کاربر باید ببینه[/content_control]

تو بخشی هم که roles هست می تونید گروه های کاربری بیشتری اضافه کنید.

اگر قصدتون اینه که فقط برای کاربرانی که گروه کاربری مشتریان هستن و از قبل هم خرید انجام دادن صفحه ای رو ایجاد کنید، فکر می کنم نیاز به برنامه نویسی بیشتر داشته باشه.

سلام
من از این افزونه استفاده کردم نشد … چنتا افزونه دیگه هم تست کردم نشد!
می یک برگه دارم که میخوام فقط بعد لاگین کاربر بتونه بببینه و قبلش اگر به اون آدرس رفت ریدایرکت بشه به لاگین!
باید چکار کنم دقیقا؟