هاست دانلود با دیتابیس!؟

سلام خسته نباشید ببخشید من یک مشکل خیلی خیلی عجیب بر خوردم. من یک هاست دانلود داشتم از یک شرکت همنام به اسم " Host download " این شرکت توی هاست های دانلودش امروز دیدم قابلیت ایجاد دیتابیس و خوندن php داره . این شد که من رفتم تست کنم ببینم سرعتش چطوریه. بعد وردپرس نصب کردم و یکی از صفحات سایت خودم که از سون هاست و لینوکسی هست با رم دو و بهینه شده بود رو توی همون هاست دانلود ایجاد کردم . نتیجه برسی GT METRX شد A برای هاست دانلود ! و برای صفحه من شد C اونم بزورر! اون هاست دانلود توی لندن A توی امریکا B توی استرالیا C توی هند C اورد درحالیکه من اگه اینا بزنم E یا D میاد علی رغم بهینه کردن اصولی .

خودشم از هر چیزی عجیب تر این بود که میزان رم و i/O توی هاست من دقیقا دوبرابر اون بود.!
توی اون هاست فقط لایت اسپید تنظیماتش اعمال کردم و صفحه دقیقا برابر رو ساحتم چرا باید نتیجه این همه فرق داشته باشه ؟؟!

فرق خاصی از نظر سرعت بین هاست میزبانی و دانلود وجود داره ؟

سلام رسول جان ،
من مجدد منبر رو دست میگیرم و میرم بالای منبر :ok_woman: :joy:
ببینید جی تی متریکس رو تقریبا باید دیگه از ابزار تستمون حذف کنیم ، چون ادغام شده با پیج اسپید گوگل و پینگ اون سرور تو لحظه تقریبا 85 درصد امتیاز رو میتونه تقییر بده ، این اصلا نتیجه درستی نیست ، من سروری بود پینگ میگرفتم از سیستم خودم پینگ عالی بود سرعت لود کامل سایت تو مرورگرم کمترم یک ثانیه بود ، هاست آلمان هم بود جیتی متریکس امتیاز درست تو سرعت لود نمیداد ، اما همون دیتا روی یه هاست ارزون بود شدید رو مرورگر بد لود میشد تا 10 ثانیه هم زمان میبرد و پینگ بدی بهش داشتم اما جی تی متریکس میزد عالی ، اینجا دیدم واقعا دیگه برای ابزار تست از قاره اروپا و آسیا باید خط بخوره و فقط بره برای آمریکایی ها اهمیت داشته باشه ،
بهترین ابزار فعلی واکاو هست برای ماها ، بعدش هم پینگ دوم ، پسبه جی تی متریکس بها ندید و خودتون رو اذیت نکنید براش اونم با این اوضاع افتضاح جدیدش ، یه سایت رو تست اول بزنید میزنه 90 و بعد دوباره ری تست کنید میزنه 20 :expressionless: فقط به پینگ لحظه میتونه نتیجه رو زمین تا آسمون عوض کنه که بدترین نوع امتیاز دهی هست این ، اونم سرور اونها که واقعا میتونم بگن شلوغیش حد نداره و نمیشه اعتماد داشت که سرعت درستی داره ،
تست رو به ابزار آسیایی بسپارید مثل واکاو یا ابزارهایی نظیر اون
موفق و پیروز باشید

3 پسندیده

آهان آقا خوش اومدید!!

دقیقا همینطوری که میگن هستا! من میزدم رفرش میشد A بعد میزدم میشد D :confused:
اصلا فازش مشخص نبود واکاو اره خوبه ولی اونم وقتی با مرورگر خودم میرم سایت تو لود اولش بیشتر از 8 ثانیه میکشه درحالیکه واکاو میزنه 3 ثانیه. البته یک مشکلی هست واکاو نشون میده نمیدونم از چی هست اگه میشه میدونید راهنمایی کنیید ببنید این ی تست :

https://www.wakav.ir/?Aid=allOcWhoa00yQzdFUy9sSldFeXpCUT09

اینم همون صفحه تست دوم : https://www.wakav.ir/?Aid=ZjE5bXozOUxod1NZMG91dW05ZXVidz09

بالایی 7 ثانیه پایینی 3 رو کاری ندارم تو قسمت بهینه سازی این نمیدونم چطور مشکل فونت درست کنم. من فونت دوتا یکی ایران یکان یکیشم طاها استفاده میکنم اینجا 50 تا فونت اورده ک مشکل فراخونی دارن اینو چطور میشه حل کرد ؟ همشون اخرش WOLF نوشته نمیدونم چین

باشه. ولی تا جایی که من یادمه قبلا بهم گفتید واکاو خوب نیست(سروراش رو تو دانشگاه ساختید و اعتمادی بهش نیست):joy:
الان یکی بگه ابزار تست سرعت چی خوبه؟ جی تی که هر بار یک نمره می ده. یک افزونه برای مرورگر هست سرعت لود رو میگه برای هر صفحه ولی اون به نت ما بستگی داره که اونم هر دفعه یک سرعت میده

داداش فکر کنم اشتباهی شده چون من 19 سالم هست و دانشگاه نرفتم. والا نمیدونم نسباتا واکاو کمی بهتره

سلام دوستان
من میخام یک وب سایت موزیک بزنم ولی نمیدونم بهتره از هاست دانلود استفاده کنم یا از سرور مجازی ؟ اما اطلاعات کافی در مورد به خصوص سرور مجازی ندارم.

و سوال بعدیم اینکه اگر بخام از سرور مجازی به عنوان هاست دانلود استفاده کنم، لینوکس به دردم میخوره یا ویندوز باید داشته باشم؟