انجمن سون هاست

هاست وردپرس ایران یا آلمان؟

سلام و عرض ادب،
من می خواستم امروز یا فردا از سون هاست، هاست وردپرس خریداری کنم و سایتم را به سون هاست منتقل کنم.
می خواستم بدونم که به نظر شما هاست ایران سون هاست بهتر است یا آلمان؟
و اینکه سایت بنده الان روی کلودفلر ست شده و بعد از اینکه اومدم سون هاست بهتر هست که DNS هام روی کلودفلر باشه یا اینکه روی خود هاست ست بشه؟
و اینکه @Angel که توی یک تاپیک دیگه گفتید از نسخه پرمیوم کلودفلر استفاده می کنید، میشه بپرسم چطور خریداری کردید و آیا میشه رایگان نسخه پرمیومش رو داشت؟ :sweat_smile:
خیلی ممنون :pray:

هاست ایران یا آلمان؟
  • ایران
  • آلمان

0 رأی دهندگان

1 Likes

ایران گرونتره
ایران ( اینترنت نیم بها داره )
هاست ایران در مواقع قطع نت مشکل نمیخوری
هاست ایران از نظر پرت ضعیف تر اند
هاست ایران در جی https://gtmetrix.com/ رتبه کمتر میگیره
هاست ایران در کشور های دیگه پبنگ بالاتری داره

باید اول بفرمایید جامعه هدف شما در گجا هست. ولی من همیشه المان رو ترجیح میدم

@Ashkan_Hasebi

شمارو به شنیدن این پادکست دعوت میکنم:

1 Likes

سلام
من هاست آلمان را توصیه میکنم. به این دلایل:

-هاست های ایران از قدرت و آپتایم بالایی برخوردار نیستن و وقتی ربات گوگل در ساعات روز وقتی وارد سایتتون شود و سایتتان فعال نباشد و هاستتون داون باشد پس در نتیجه نابودی سئو را به همراه خواهد داشت
-هاست های ایران و خارج از نظر سرعت لود تنها در صدم ثانیه تاثیر خواهد داشت و این محسوس نیست برای کاربران
-هاست های ایران اغلب دارای کنترل پنل های خیلی قدیمی از جمله پلسک و یا دایرکت ادمین می باشند که برای کارایی و … بسیار ضعیف می باشند. (البته در سون هاست سی پنل است)
-اغلب هاست های ایرانی دارای ضعف بک آپ خودکار می باشند و عملا بک آپ به صورت دستی توسط شما باید صادر شوند و مشکلات از دست دادن اطلاعات را خواهید داشت
-هاست های ایران دارای قیمت های بسیار غیر منطقی و دوبرابر هاست های خارجی است!!! (خوشبختانه در سون هاست اینگونه نیست)
-هاست های ایرانی اغلب دارای محدودیت های توابع و متغیرهایی هستند که برای کار با سیستم های مدیریت محتوا دارای مشکلات عدیده ای خواهد کرد و یا از تمامی امکانات انها به دلیلی این محدودیت ها امکان استفاده نخواهید داشت
-هاست های ایران و ای پی های هاست های ایران توسط سیستم ها بلوکه هستند و تحریم هستند و از امکانات و بسط و گسترش و ارتباط با سرورهای خارج و api ها و … به دور خواهید بود

مطمینا هیچ وقت قرار نیست اینترنت در ایران قطع شود
و اگرم تصمیم در یک روزی … یک روزی این باشد قبلش اعلام میشه و ان وقت است که چاره ای نیست جز استفاده از هاست ایران

البته من خودم از هاست ایران سون هاست تا حالا استفاده نکردم و نمیتونم دربارش نظر بدم.
ولی هاست آلمانش خیلی خوب است. خیلی راحت و بی دردسر است و مشکلی تا حالا باهاش نداشتم.

3 Likes

سلام،
من با شما مخالف هستم، و البته خودتون هم در برخی موارد حرفتون رو نقض می کنید!
من در سایتم هیچ مشکلی در سرعت سایت ندارم (هاستم ایرانه) و اینکه سرعتش هم عالیه (دست سون هاست درد نکنه :grin:)
در مورد آپتایم ها نظری دارم و @arash فکر کنم بدونن.
در کل ممنون از نظرتون :pray:

2 Likes

دوست عزیز

وقتی آرتا جان که خودشون از مدیران سون هاست، یک وردپرس کار و یک وبمستر حرفه‌ای و با تجربه و دانش هستند، در نظر سنجی هاست آلمان را انتخاب کرده‌اند، پس خودت حدیت مفصل را تا آخر بخوان.