‼ هشدار آپدیت 5.3 وردپرس

سلام دوستان
من امروز سایت خودم رو به نسخه 5.3 آپدیت کردم ولی به شما پیشنهاد می کنم فعلا آپدیت نکنید
به دلیل تغییرات زیاد استایل های دکمه ها و غیره که تمام استایل های بک تم ها و پلاگین ها به هم می خوره
غیر فعال شدن ادیت صفحه ساز ها در این نسخه ، اگه از ویژوال کمپوزر استفاده می کنید دیگه نمی تونید تغییرات بدین
فعلا این موارد واقعا اذیت کنندس بهش پی بردم
ظاهرشم واقعا بد شده اصلا انگار به نسخه های خیلی قدیمی برگشته
مجبور شدم به نسخه قبلی برگردونم ینی نسخه 5.2.4

3 پسندیده

سلام دوست من
قالب و تمام افزونه و نسخه php رو به آخرین ورژن آپدیت کن. بعد از اون کش رو به صورت کامل خالی کن و افزونه ها رو ابتدا غیرفعال کن و دوباره فعالشون کن امیدوارم حل بشه زودتر مشکلاتت

2 پسندیده

سلام @hossein آقا
بله متاسفانه هچکدوم از قالب ها و افزونه ها تا اونجایی که من چک کردم برای این ورژن آپدیتی ندادن هنوز
بازم ممنون از راهکارت :raising_hand_man:

2 پسندیده

اره بعضی از افزونه ها و قالب ها هنوز از قافله عقبن باید صبر کرد.:wink:

3 پسندیده

سلام
توی نسخه جدید تغییرات بزرگی توی هسته وردپرس دادن بخاطر همینه که بیشتر افزونه ها به درستی کار نمیکنن ، باز اوضضاع قالب ها بهتره و کمتر قالبی مشکل خورده اما میشه گفت افزونه ها 50 درصدشون اجبار به بروزرسانی شدند ،
خدا ازشون نگذره :sweat_smile:

2 پسندیده

کسانی که قصد آبدیت وردپرس را دارند به 4 تا نکته دقت کنند .
1 . از تمی که استفاده میکنند حتما ببیند اون تم آبدیت کرده یا نکرده .
2. همیشه سعی کنید وقتی آبدیت میاد حداقل ۲۰ تا ۴۰ روز از زمان آبدیت گذشته باشه .بعد اقدام به آبدیت کنید .
3.حتما قبل از آبدیت بک آب بگیرید .
4. حتما همه افزونه ها رو غیر فعال کنید بعد یکی یکی فعال کنید .

1 پسندیده
4 پسندیده

من بروزرسانی کردم فعلا مشکلی پیش نیومده حدود 12 تا افزونه هم فعال دارم

1 پسندیده

درسته همه چی به مشکل نمی خوره ولی الان تقریبا قالب افزونه ها هنوز مشکل دارن با این آپدیت
مخصوصا افزونه های صفحه ساز

3 پسندیده

این مشکل آپدیت حل نشد؟؟؟؟؟؟؟
هر چی میزنم واسه آپدیت خطای:
به‌روزرسانی دیگری در جریان است.
رو میاره.

سلام
نه عزیز ، خیلی جالبه هیچ اقدامی هم نکردن ، اما بهترین کار بروزرسانی دستی از داخل سرورتون هست
این متود رو داخل این پست بلاگ چک کنید انتها راحل حل کامل نوشته شده

4 پسندیده

سلام بعد از گذشت حدودا یکماه از منتشر شدن نسخه 5.3 وردپرس
آیا مشکلات رفع شده اند میتونیم آپدیت کنیم؟
در ضمن بنده بدلیل کافی نبودن فضای هاستم نمیتونم از کل سایت بک آپ بگیرم که امکان بازگردانی باشه ، راه حلی هست؟

سلام
راه حلش که خودم انجام دادم برگدوندن به ورژن قبلی به صورت دستیه !

1 پسندیده

الان فکر می کنم این مشکل رفع شده. جدیدا تست زدید؟

2 پسندیده

احتمالا حل شده
دوستانی که تست کردن به ماهم اطلاع بدید

با این روشی که میگم از بروزرسانی خودکار وردپرس جلوگیری کنید تا از مشکلات احتمالی جلوگیری بشه .
در سیپنل مسیر Filemanager>Public_Html را دنبال کنید ، فایل wp-config.php را به صورت زیر ویرایش کنید.
کد زیر را قبل از خط /* That’s all, stop editing! Happy blogging. */ قرار دهید و سپس ذخیره کنید .
; ( define( ‘WP_AUTO_UPDATE_CORE’, false

1 پسندیده

دیشب اپدیت 5.3.1 واسم اومد، دوستان علامت اپدیت بالای داشبورد وردپرسشون رو چک کنند و اپدیت کنن شاید مشکل حل شه، توی خوده سایت وردپرس اخرین نسخه 5.3.1 هست واسه دانلود ۸ ساعت پیش گذاشته شد https://wordpress.org/download/

1 پسندیده

من همه‌ی سایت‌های خودمرو سون هاست و هاست ایران و هم سایت‌های مشتریا در بقیه‌ی هاستینگ‌ها رو آپدیت زدم مشکلی در این نسخه پیش نیومد خوشبختانه.

3 پسندیده

دوستانی که میخوان بروزرسانی رو انجام بدن فایل تنها آپدیت با لینک مستقیم
کافیه جایگزین فولدرهای روت کنید حجم تقریبا 1 مگابایت
https://downloads.wordpress.org/release/wordpress-5.3.1-partial-0.zip

2 پسندیده

این کد رو من استفاده نکردم ولی از نسخه 5.2 تا الان خودش رو اتوماتیک آپدیت نکرده.

1 پسندیده