پادکست؛ بررسی جامع و مقایسه افزونه امنیتی iThemes Security و Wordfence (اختصاصی از سون هاست)

9مین اپیزود از پادکست سون هاست، پُر و پِیمون آماده شد! :slight_smile:

بررسی و مقایسه افزونه امنیتی iThemes Security و Wordfence :sunglasses:

:point_left: پاسخ به این سوالات رو در این پادکست دادیم:

:shield: آماری از دانلود و امتیاز افزونه امنیتی وردفنس (Wordfence)
:shield: سابقه 40 ساله افزونه امنیتی وردفنس و توضیحات بیشتر!
:shield: معرفی نسخه رایگان و پولی افزونه امنیتی Wordfence
:shield: امکانات و ویژگی های افزونه Wordfence
:shield: معایب افزونه وردفنس
:shield: آماری از دانلود و امتیاز افزونه امنیتی آیتمز سکوریتی (iThemes Security)
:shield: معرفی نسخه رایگان و پولی افزونه امنیتی iThemes Security
:shield: امکانات و ویژگی های افزونه iThemes Security
:shield: مقایسه از لحاظ امکانات افزونه های iThemes Security و Wordfence
:shield: در نتیجه کدام افزونه را پیشنهاد می کنیم؟! :roll_eyes:

:alarm_clock: مدت پادکست » 11:12 دقیقه

:wavy_dash::wavy_dash::wavy_dash::wavy_dash::wavy_dash::wavy_dash::wavy_dash:

:point_left: شنیدن این پادکست :point_right:

4 پسندیده

سلام عرض ادب حسابی خسته نباشید، صداتون هم بسیار خوب و دل نشینه. جالبه که تبلیغات رو اخر پادکست آوردید که حرکت خوبیه.
فقط یک سوال جسارتا بنظر شما اصلا لازم هست ما از افزونه امنیتی استفاده کنیم؟ یعنی این افزونها مثل فایروال های توی شبکه کار میکنن که بودنشون ضروری هست. یا اگه نباشه هم اهمیتی نداره؟!
ممنونم

خیلی شیوا و جامع توضیح دادند. اما واقعا نکته ای که هستش اینه که در هاست های اشتراکی، این طور افزونه ها خیلی منابع هاست رو مصرف و اشغال میکنند. که این خودش واقعا یک عامل ناخوشایند برای سرعت سایت هستش. نمیدونم من فعلا دارم از پلن اول هاست وردپرسی سون هاست استفاده میکنم و آیا افزونه هایی مثل Ithemes security یا cerber واقعا منابع کمی مصرف میکنند یا خیر. وردفنس که خیلی از منابع سایت رو مصرف میکرد که من کلن اینکه ازش تو سایت استفاده کنم چشم پوشی کردم. به نظر شما از دو موردی که در بالا اشاره کردم، کدوم میتونه نیاز اولیه از نظر امنیت سایت و هم چنین استفاده بهینه از منابع هاست رو داشته باشه؟ اگر کسی تجربه داره خیلی خوشحال میشم با من به اشتراک بذاره.

سلام و درود

ممنون از لطف و انرژی مثبت تون :blush:

استفاده از افزونه امنیتی بستگی به خودتون داره، یک جاهایی واقعا نیازِ که حملات امنیتی و مشکلاتی که می تونه بوجود بیاره رو بگیرید و می تونید استفاده کنید. این بستگی به خودتون داره

ولی معمولا به خاطر مسائل امنیتی و هک ازش استفاده می کنن

1 پسندیده

ممنون از لطفتون

همان طور که گفته شد دلیل استفاده منابع در افزونه وردفنس اسکن کامل سایتِ و برای همین بیشتر مصرف می کنه که اینم طبیعی هست

ولی اگر می خواین این مشکل براتون بوجود نیاد می تونید از آیتمز سکوریتی استفاده کنید.

وردفنس حرفه ای تر و قوی ترِ در خیلی جاها :wink:

2 پسندیده