پروژه ای که با محصولات سون هاست ساخته اید چیست؟

(مجید) #22

بله بغیر از پیام رسان تلگرام از ۶ تا پیام ایرانی پشتیبانی میکنه یعنی میتوان کانال ها و گروه های اون هارو هم ثبت و تبلیغ کرد

(sobhankarami) #23

اتاق گفت و گو
http://www.chathoora.ml
چت روم فارسی که صرفا جهت سرگرمی و تبادل نظر و گفت و گو بین کاربران ایرانی سرتاسر دنیا ساخته شده.
از هاست سون هاست استفاده میکنم به علت سرعت زیادش به دلیل اینکه سایتم بازدید زیادی داره خداروشکر بعضی از هاستا نمیکشن ولی از وقتی انتقال دادم سون هاست سرعت سایتم زیاد شده و اینو تو انالیز های سئو دیدم در چند ثانیه لود میشه

(mohammad) #24

سون هاست سایت بسیار خوب تشکر میکنم از مدیریت و کلیه کارمندان
http://www.parsmelodi.com/دانلود آهنگ

(کمال محمدی مجد) #25

باسلام به همه عزیزان . بنده چند پروژه تجاری با محصولات سون هاست ایجاد کردم که از جمله آنها فروشگاه آنلاین “خودروتاپ”، “بیستک” و همچنین استارت آپ خدمات گرافیک “گرافیک شاپ” از جمله مهمترین آنها به شمار می رود. پشتیبانی مثال زدنی تیم سون هاست و سرعت پاسخگویی توأم با دلسوزی، بنده و مشتریان اینجانب را به ماندن در این سامانه مجاب نمود. از آشنایی با سون هاست خوشنود و به همکاری با این عزیزان افتخار می کنم.

(Muhammad Payam Mokhtarnia) #26

وب سایت Ebnesinaco.com و Seohq.ir
سرعت و قیمت سون هاست نسبت به بقیه هاستینگ ها بهتره اما این دلیل من برای انتخاب نیست!
دلیل من پشتیبانی فوق العاده ای هستش که سون هاست داره و از اون بابت تشکر میکنم

(Hamed Lti) #27

سلام من ۳تا سایت دارم
اولیش برای برنامه نویسی
دومی خبر خون 20ap.ir
سومی فیلم سریال 30madl.com

(بهنام) #28

سلام من چند ماهی هستش که سایت شخصی خودم رو آوردم اینجا
از سرویس و خدمات و پشتیبانی سون بسیار راضی هستم
امیدوارم با قدرت ادامه بدهند

(میلادکلهر) #29

من 4 ماهی هستش که هم وبسایت های خودم هم مشتریام روی سرور های پر قدرت سون هاست اجرا شدن
https://netpar.me/

یکی از دلایلی که سون هاست رو ترجیح دادم پشتیبانیشه

خدایی چطوری زیر دقیقه جواب میدید ؟؟؟؟؟؟

واقعا ممنونم

(آرتا سیدزاده) #30

وب سایت خیلی قشنگی دارید. بسیار شیک و تمیز هست. طرح باید اینطوری باشه.

(Ali Eftekhari) #31

یه فروشگاه دارم میسازم که فوق حرفه ای هستش و این فروشگاه برای فروش محصولات وردپرس طراحی میشه و تحت هاست های سون هاست نیز با افتخار میزبانی میشه

(علیرضا شیری) #34

سلام به همگی. من هم سایت آموزشی جدیدم رو با هاست وردپرس سون‌هاست بالا آوردم که واقعاً از نظر کیفیت و قیمت عالی بوده و امیدوارم همیشه همین‌جوری عالی بمونه.
it-planet.ir
به دوستام هم توصیه کردم هاست خوب و ارزون میخوان از سون هاست تهیه کنن و در صورت نیاز در آینده به سرویس‌های بهتر ارتقا بدن. تنوع محصولات خیلی خوبه و همه جور نیازی رو پوشش میده.

(میلادکلهر) #35

از وبسایتتون لذت بردم موفق باشید :heart_eyes:

(آرتا سیدزاده) #36

مهندس کارشون درسته. هم محتویاتشون عالیه، هم وب سایتتشون به بهترین نحو ممکن بهینه سازی شده. یکی از بهینه ترین وب سایت های وردپرسی هست. بسیار با دقت پیاده سازی شده.

(محمد کهریزی) #37

وب سایت کرد سانگ مرجع دانلود جدید ترین آهنگ های کردی سون هاست از نظر سرعت و اپتایم بی نظیری که داره مانع افلاین شدن سایت من میشه و طبیعتا برای سایت خیلی مفید هستش ممنون هستم از تیم بزرگوار سون هاست

آدرس : kord-song.ir

(علیرضا شیری) #38

سلام. لطف دارید.
البته هاستینگ خوب نباشه هم هر چقدر زحمت بکشیم سایت رو بهینه کنیم بازم سرعت لود خوب نمیشه و خواننده زودتر خارج میشه و اینم یه فاکتور سئو هست که خواننده رو نگه داریم.

(Mohsen Amandadi) #39

سلام
www.narmashirnews.ir
وبسایت پایگاه اطلاع رسانی نرماشیر نیوز که برای یه تیم خبری هست
اولش روی یه هاست دیگه بود که سرعتش افتضاح بود و انتقال دادیم روی این هاست

(غریب) #41

سلام
بنده سایتم قبلا جای دیگه ای بود
منتقلش کردم سون هاست
برای تست هاست 3 ماهه گرفتم راضی بودم موندگار شدم
تا الان گمونم 9 ماه شده باشه . راضی بودم امیدوارم همینطور هم بمونه .
در کل روزاهای کم دردسری داشتم تو این مجموعه

(saeed nikpey) #42

وبسایت : daneshmandanjavan.ir
راستش چند وقتی بود میخواستم متنی برای شما بنویسم فرصت نمیکردم من به طور اتفاقی با هاست شما آشنا شدم و در اوایل واقعا دودل بودم چون برای خودم نمیخواستم سایت طراحی کنم و بعد چند وقت از یه هاست دیگه مهاجرت کردم به هاستینگ شما ، راهنمایی های خوبی قبل از خرید برام انجام دادید تا تونستم با خیال راحت تری انتخاب کنم ، در اوایل طراحی به دلیل نا آشنایی با بعضی مسایل فنی سایتی که طراحی کنم کند شد و اذیت کننده اما با راهنمایی های بینظیر آقای رمضانی سرعت خیلی خوب و عالی شد، یه نکته دیگه باید بگم و واقعا جای تشکر داره اینه که شما به عینه مثل یه شرکت پیشرو نه ایرانی بلکه مثل نمونه های خارجی عمل کردید منظورم از ارتقای وب سرور به litespeed در صورتی که همین حالت هم راضی بودیم اما شما یک قدم پا رو فراتر گذاشتید برای رضایتمندی
امیدوارم همینطور عالی در پشتیبانی ، پیشرو و پیشقدم در خدمات و موفق در کسب و کارتون باشید

(Ali Fakhri) #43

سلام
من برای سایت شخصی خودم از هاست این سایت میخوام استفاده کنم.

(omidreza) #44

اتفاقا فیلتر شدن تلگرام بازار این جور سایتارو خیلی داغ کرده

تنها جایی ک بافیلترینگ تلگرام ضرر نکرده!!! :no_mouth: