پروژه ای که با محصولات سون هاست ساخته اید چیست؟

با سلام خدمت کاربران گرامی،

لحظه به لحظه زندگی باشد به کامتان شیرین :heart:

قصد داریم بیشتر با شما کاربران عزیز آشنا بشیم و بدونیم که چطور از محصولات سون هاست استفاده می کنین، به همین دلیل این تاپیک رو ایجاد کردیم.

پروژه ای که با استفاده از محصولات سون هاست راه اندازی کرده اید برای کیست؟

• برای شخص خودم
  • برای یک مشتری

0 رأی دهندگان

چه نوع پروژه ای است؟

• وب سایت شخصی
  • وب سایت شرکتی
  • وب سایت تفریحی
  • وب سایت کاربردی
  • آپ موبایل
  • میزبانی فایل
  • دیگر موراد

0 رأی دهندگان

از محصولی که از سون هاست خریداری کردید چه امتیازی می دهید؟

• بده، ناراضی هستم
  • بدک نیست
  • خوبه، راضی هستم
  • عالی هست
  • فوق العاده هست

0 رأی دهندگان

در ادامه:

• توضیح دهید که چگونه محصولات سون هاست، به کسب و کار شما کمک می کند؟
  • نام وب سایت و یا پروژه شما چیست؟

با آرزوی موفقیت برای تک تک عزیزان.
با تشکر از شما

14 پسندیده

درود بر همه دوستان
من شروع کارم با سون هاست بود و وب سایت شخصی خودم وهمسرم را با آن شروع کردم. بسیار عالی و راضی کننده بوده تا الان
smsexec.com

8 پسندیده

وبسایت ثبت کانال های پیام زسان های ایرانی و خارجی https://channelir.ir
سون هاست واقعا فوق العادس چ از لحاظ کیفیت هاست و سرعتش چه از لحاظ پشتیبانی قوی واقعا حرف نداره

6 پسندیده

من به واسطه سرور مجازی که از سون هاست تهیه کردم، یک سری سایت ها و پروژه های شخصی را بالا آوردم اما ارزشمندترین قسمتش برام این بود که در مدیریت و کانفیگ سرورهای لینوکسی و سرویس های مبتنی بر لینوکس تجربیات زیادی به دست آوردم. از سون هاست هم متشکرم که سرویس های با کیفیت را با قیمت مناسب ارائه میده.

6 پسندیده

قادعتا فیلتر شدن تلگرام برای نوع فعالیت شما خوشایند نبوده.
آیا فیلتر شدن تلگرام رو سرویس دهی و میزان بازدید شما تاثیری گذاشته؟

3 پسندیده

سلام.
من هم با استفاده از محصولات سون هاست دو فروشگاه آنلاین راه اندازی کردم.
واقعا پشتیبانی عالی و بی نقص هست وتا حالا کوچکترین مشکلی نداشتم که مسئولان عزیز سون هاست راهنماییم نکرده باشن.
خوشحالمه از سرویس های سون هاست استفاده می‌کنم.
Www.niniroya.com

5 پسندیده

باسپاس از عزیزان سون هاست.
وبسایت تبلیغاتی کلیکی آنلاین آذرباکس با هدف جذب و هدایت کاربران اینترنتی به طرف وبسایتها و افزایش بازدید تضمینی و بهبود رتبه ی الکسا.
http://azarbux.com

4 پسندیده

وبسایت تفریحی تیرومه
اولین وبسایت تفریحی در کشور نه :joy:
موضاعات جالب و خواندنی در مورد تمام مسائل روز
ادرس :https://tirome.ir
دوستان یه قالب جالب برام بفرستید خواهشا تا بتونم بیارمش بالا سایتم تقریبا 4000 هزار جهان بود و 15 هزار ایران ولی بخاطر قالبش داره فرو میپاشه :pensive::sleepy:
کمک کنید

5 پسندیده

سلام جناب
چون ۶ تا پیام رسان بومی رو پشتیبانی میکنه رو بازدیدش تاثیر گذاشته البته بیشتر شده :heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

خدا رو شکر. خوشحالم که این رو میشنوم. :blush:

3 پسندیده

tuzla.ir
dornadashtepegah.ir
دست گرمی سایت درست می کنم!
هیچ هاستی سون هاست نمی شه.
بی نظیر و فوق العاده. جدا از کیفیت بی نظیرش هیچ جای دنیا نمی تونید این تیم پشتیبانی رو پیدا کنید!
ساعت 3 نصف شب کدوم هاستینگی میاد توی انجمن که نصف سوالاش ربطی به هاست نداره این قدر با حوصله جواب بده؟
اقای رمضانی و اقای سیدزاده تو دنیا تکن! می گید نه؟خب بگردید پیدا کنید! :smirk::wink:

6 پسندیده

منظورتون با چیه که شش پیام رسان بومی رو پشتیبانی میکنه

3 پسندیده

فکر می کنم منظورشون جدای از تلگرام، برنامه های پیام رسان دیگه مثل س-رو-ش و بقیه پیام رسان های داخلی هست.

4 پسندیده

بله بغیر از پیام رسان تلگرام از ۶ تا پیام ایرانی پشتیبانی میکنه یعنی میتوان کانال ها و گروه های اون هارو هم ثبت و تبلیغ کرد

3 پسندیده

سون هاست سایت بسیار خوب تشکر میکنم از مدیریت و کلیه کارمندان
http://www.parsmelodi.com/دانلود آهنگ

5 پسندیده

باسلام به همه عزیزان . بنده چند پروژه تجاری با محصولات سون هاست ایجاد کردم که از جمله آنها فروشگاه آنلاین “خودروتاپ”، “بیستک” و همچنین استارت آپ خدمات گرافیک “[گرافیک شاپ](~در سون هاست میزبانی نمیشود~)” از جمله مهمترین آنها به شمار می رود. پشتیبانی مثال زدنی تیم سون هاست و سرعت پاسخگویی توأم با دلسوزی، بنده و مشتریان اینجانب را به ماندن در این سامانه مجاب نمود. از آشنایی با سون هاست خوشنود و به همکاری با این عزیزان افتخار می کنم.

3 پسندیده

یه فروشگاه دارم میسازم که فوق حرفه ای هستش و این فروشگاه برای فروش محصولات وردپرس طراحی میشه و تحت هاست های سون هاست نیز با افتخار میزبانی میشه

3 پسندیده

وب سایت کرد سانگ مرجع دانلود جدید ترین آهنگ های کردی سون هاست از نظر سرعت و اپتایم بی نظیری که داره مانع افلاین شدن سایت من میشه و طبیعتا برای سایت خیلی مفید هستش ممنون هستم از تیم بزرگوار سون هاست

آدرس : kord-song.ir

3 پسندیده

سلام
بنده سایتم قبلا جای دیگه ای بود
منتقلش کردم سون هاست
برای تست هاست 3 ماهه گرفتم راضی بودم موندگار شدم
تا الان گمونم 9 ماه شده باشه . راضی بودم امیدوارم همینطور هم بمونه .
در کل روزاهای کم دردسری داشتم تو این مجموعه

http://www.gap8.ir/

4 پسندیده

وبسایت : daneshmandanjavan.ir
راستش چند وقتی بود میخواستم متنی برای شما بنویسم فرصت نمیکردم من به طور اتفاقی با هاست شما آشنا شدم و در اوایل واقعا دودل بودم چون برای خودم نمیخواستم سایت طراحی کنم و بعد چند وقت از یه هاست دیگه مهاجرت کردم به هاستینگ شما ، راهنمایی های خوبی قبل از خرید برام انجام دادید تا تونستم با خیال راحت تری انتخاب کنم ، در اوایل طراحی به دلیل نا آشنایی با بعضی مسایل فنی سایتی که طراحی کنم کند شد و اذیت کننده اما با راهنمایی های بینظیر آقای رمضانی سرعت خیلی خوب و عالی شد، یه نکته دیگه باید بگم و واقعا جای تشکر داره اینه که شما به عینه مثل یه شرکت پیشرو نه ایرانی بلکه مثل نمونه های خارجی عمل کردید منظورم از ارتقای وب سرور به litespeed در صورتی که همین حالت هم راضی بودیم اما شما یک قدم پا رو فراتر گذاشتید برای رضایتمندی
امیدوارم همینطور عالی در پشتیبانی ، پیشرو و پیشقدم در خدمات و موفق در کسب و کارتون باشید

5 پسندیده