پنل کاربری حرفه ای ووکامرس

سلام دوستان
من مدتیه دنبال یک پنل کاربری حرفه ای ووکامرس هستم که بتونم داخلش کد کوتاه به عنوان منو تعریف کنم و ترجیحا ظاهر خوبی داشته باشه (حالا بخش لاگین و اس ام اس پنل و تیکتینگش رو میشه با پلاگین های جانبی هندل کرد)
چند تا پیدا کردم که یکیش مال ژاکت هست و ظاهر شیکی داره ولی کلی لایسنس داره روش، یکی هم میهن وردپرس زده که یک بار خریدم ازش شیش هفت ماه پیش کلا حذفش کردم بس که بیخود بود، این پلاگین های معروف ووکامرس و شرکت yith هم خیلی خوشم نیومد برای هر قدمش باید کلی پلاگین جانبی دیگشون رو نصب کنیم کنارشون …
کسی از دوستان به نتیجه بهتری برای حل محدودیت های این پنل کاربری ووکامرس نرسیده؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن از تجاربشون

1 پسندیده

سلام یا باید از افزونه های موجود استفاده کنید یا بدین براتون اختصاصی بنویسند یا با افزونه های صفحه ساز مثل المنتور یک پیشخوان حساب کاربری داخل یک برگه ایجاد کنید و با قراردادن شورت کد حساب کاربری ووکامرس بعنوان صفحه حساب کاربری مشخصش کنید

2 پسندیده

سلام و درود، به انجمن بزرگ سون هاست خوش امدید

این مورد به دلیل این که در انجمن تبلیغات نشه خدمتتون پیغام خصوصی فرستادم. افزونه بسیار عالی برای داشبورد کاربری هست و سازگاری کامل با ووکامرس داره و ایرانی نوشته شده.

1 پسندیده

سلام
امکان داره برای بنده هم ارسال کنید ؟

سلام و درود

خدمتتون ارسال شد.

1 پسندیده

درود
بله درست میفرمایید
من سایتم روی ویژوال کامپوزر هستش
دنبال همین هستم که حالا یا کدش رو پیدا کنم که بتونم کد کوتاه رو از طریق فایل فانکشن به وردپرس اضافه کنم یا اینکه یک افزونه این کار رو برام بکنه
پلاگین woocommerce customize my account page رو هم نصب کردم ولی با قالبم گویا یکم کانفلیکت داشت که به دردم نخورد

1 پسندیده

سلام مجدد
لینک آموزشش را براتون قرار میدم منتها با المنتور هست ولی روش یکی هست فقط باید بر روی ویژوال کامپوزر پیاده سازی کنید

https://www.google.com/amp/s/aylinweb.com/%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%BE%D9%86%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%88%D9%88%DA%A9%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%AF%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%A8/amp/

1 پسندیده