پیشنهاد سون هاست برای قالب بهینه فروش فایل

سلام…
میخواستم از کارمندان سون هاست که با بهینه سازی و این جور چیز ها سروکار دارند بپرسم چه قالبی رو برای فروش فایل معرفی میکنند که هم کدهاش استاندارد باشه هم سرعتش بالا باشه هم از منابع زیاد استفاده نکنه و…خلاصه بهترین قالب برای فروش فایل چی پیشنهاد میدید؟

2 پسندیده

سلام
یه سر به سایت mahdisweb.net بزنید قالب زونکن برای فروش فایل هستش چیز جالب و فلتی هست که سرعت لود خوبی هم داره.

2 پسندیده

سلام
بسته به امکاناتی که لازم دارید بهتره اول امکانات هر قالب رو ببینید و بعدش از دمو ها توی سایت های آنالیز تست بگیرید و نتیجه رو بررسی کنید
اما چندین پیشنهاد

دوستمون @pedram قالب زونکن رو پیشنهاد دادن، از این قالب استفاده کردم و قالب خوبی هست از لحاظ صفحه ساز و امکانات ولی چند ایراد داره، یکی از لحاظ سرعت کامل بهینه نیست، مورد دوم فونت تایپ درست و حسابی نداره، ساده می گم داخل متن توضیحات مقاله یا محصول تگ های هدینگ استفاده کنید، هیچ استایلی دریافت نمیشه و اینو به طراح هم 1 سال پیش گزارش کردم اما توجهی نکرده و در پاسخ گفته همین حالت بهترین هست
اگه خودتون دانش داشته باشید برای انجام اینگونه اصلاحات قالب خیلی خوب و پر امکاناتیه

اما قالب های دیگه پیشنهادی که میتونید بررسیشون کنید
1- مگافایل (به خاطر طراحش خیلی ازش تعریف شده توی گروه ها)
2- مارکت ام ال ام (قالبی با امکانات خاص)
3- سیگما (در ظاهر قالب خوب و پر امکاناتی هست اما در بعضی گروه ها دیدم که ازش ناراضی هستن)
4- تیوا (توی 2 نسخه قبلی سئو و امنیتش رو من و دوستم کار کردیم اما از آپدیت های جدیدش اطلاعی ندارم)
5- گیگافایل
6- اطلس فایل
7- قالب اسفند

باز اگه دقیقا بگید چه محصولی میخوایید بفروشید، چه امکاناتی مورد نیازتون هست، بیشتر میشه راهنمایی کرد

3 پسندیده

سلام ابوالفضل جان ، اول به من بگید ببینم میتتتوند قالب های اورجینال رو ترجمه کنید خودتون ؟
زمین تا آسمونی بین قالب های اورجینال تم فارست با قالب های مارکت های ایرانی فرق هست

1 پسندیده

نه متاسفانه تخصص کافی ندارم و زبانم هم داغونه :pensive::pleading_face:

اگه میشه بین فالب های فارسی پیشنهاد بدید…
من مشکلات css قالب هارو به راحتی میتونم برطرف کنم
فقط برای من سئوخوب و کد نویسی سالم و سرعت بالا مهمه

1 پسندیده

افزونه وردپرس و سورس و این جور چیزا میخوام بفروشم

1 پسندیده

قالب فروش فایل خارجی میخوام نه ایرانی
اگه خارجی چیزی میشناسید معرفی کنید
یعنی ترجمه شده باشه

2 پسندیده

بنظر من همین قالب رو بگیر یه فونت میخواد اضافه کنی بهش کار خاصی نداره ک

3 پسندیده

سلام @ablsh

من خودم از آذین فایل استفاده میکنم. دلایلی هم که دارم اینه :

اول اینکه محصول ایرانی هست و توسط توسعه دهنده ایرانی طراحی شده که مزیت این، اینه که هر گونه مشکلی و باگی که از قالب گزارش بشه، فورا توسط توسعه دهنده اش رفع میشه که این عالیه.

دوم اینکه من با توسعه دهنده این قالب در تلگرام، در ارتباطم. توسعه دهنده این قالب ( میثم حسینخانی ) کاملا خوش اخلاق و مشتری مدار هستن.

سوم اینکه هم از edd و هم از ووکامرس ساپورت میکنه. و همچنین از چندین افزونه معروف هم پشتیبانی میکنه. در کل، این قالب از تمام ابزار های موجود برای راه اندازی یک فروشگاه فایل کامل و پلتفرم چند فروشندگی فایل، ساپورت میکنه.

چهارم اینکه قالب خوب و حرفه ایه. من آدرس سایتم رو میزارم شما هم برید ببینید. ولی اینم بگم که من در استایل ها و فایل های قالب، چنتا تغییر کوچیک دادم و شخصی سازی کردم برای خودم.

آدرس سایتم : https://atsweb.ir

3 پسندیده

سلام و درود

بهترین قالب فروش فایل وردپرس ایرانی به نظر شما کدومه؟
تو گوگل هم مقاله ای پیدا نکردم | چنتا بود که خیلی قدیمی بودن بیشترم قالب خارجی
.
به نظرم قالب های ایرانی قشنگ ترن و چون طراح ایرانیه بخریم پشتیبانیش هم راحت تره.

چندتا اسم می فرستم از معروف ها(همه بهینه هستن | بیشتر زیبایی مد نظره | به نظرم همه نه خیلی ساده هستن نه خیلی شلوغ):

سیگما پلاس
مارکت ام ال ام
الماس مارکت
زونکن
آرشیو
گیگا فایل(مارکتیکا)

همه با ووکامرس هستن.
تعداد خرید یا سال انتشار و دیدگاه ها اهمیت نداره برام. فقط بدونم به نظر بقیه کدوم زیبا تر هست.

@Angel
@pedram

1 پسندیده

سلام ، ببینید نظرم اینه ترجمه کنید ترجمه هم کاری نداره ی فونت هست اما زونکن تتوی ایرانی ها نمره خوبی بهش میدم در مقابل بقیه قالب های داخلی فروش فایل ک هرکدوم یجاش لنگ میزنه اما زونکن واقعا مشکل نداشت تا جایی ک کار کردم باهاش

2 پسندیده

بله درسته قالب خارجی بهتر هست | می تونم فارسی و راستچین کنم.
ولی این چنتا به نظرم زیبا تر اومدن.
به نظر شما زونکن بین ایرانی ها زیبا تر هست؟
بقیه فاکتور ها برام مهم نیستن، قابل رفع هستن.
فقط برای ظاهر سایت ایده ندارم ، گفتم یک قالب ایرانی بگیرم شخصی سازی کنم اگر مشکل داشت رفع کنم.

اگه دانش بهینه سازی دارید و میتونید به صورت کامل ایرادات ظاهری رو برطرف کنید، قالب زورنکن خوبه و صفحه ساز اختصاصیش هم امکانات خوبی داره
فقط المان های صفحه ساز برای فروشگاه تنوع بالایی داره، برای حالت وبلاگی 2 حالت داره فقط
برای سرعت هم با پلاگین راکت هماهنگ هست

سلام من که نظرم رو گفتم زونکن اما از نظر ظاهری یه قالب دیگه هم مدنظرم هست که فلت و با طراحی های 2020 همخونی بیشتری داره و مدرنتر هستش
لینکشو میفرستم

اینم ببین شاید پسندیدی
البته همین قالب رو من خودم بهتر از زونکن پسند کردم میخوام برای یک کار استاد دانشگاهی انجام بدم
1 پسندیده

سلام ممنون میشم از تخصصتون برای تشخیص این قالب استفاده کنید
.http://proto.iranoweb.com/
نظرتون در مورد این قالب چیه؟

1 پسندیده

سلام پدرام جان ، قالب خوبیه ظاهر ساده و جذابی داره و در عین حال خوب و روون هست ، اما از نظر باگ داشتن باید تست بشه از داخل ولی چیزی ک از این سمت در دسترس هست عالیه

3 پسندیده