پیشنهاد شما برای تولید محتوا چیست

سلام دوستان
برای یکی از سایت هایی که جدیدا راه اندازیش کردم(حدود سه ماه) خودم به صورت نامنظم شاید هفته ای بتونم یک مطلب رو منتشر کنم.

با توجه به اینکه محتوا تاثیر بسازیی دارد، آیا پیشنهاد میکنید که از افرادی که کار تولید محتوا میکنند کمک بگیرم؟
و اینکه آیا شما پیشنهاد می کنید از این سایت هایی که فریلنسر اینا هستن استفاده کنم ؟

ممنون میشم تجربه خودتون رو به اشتراک بگذارید.

1 پسندیده

سلام
ببینید بهترین کار این هست ک خودتون تولید محتوا رو انجام بدید تجربه نشون میده خود ادمین اصلی بهترین تتولید کننده محتوا هست
در صورتی ک واقعا امکان این اصل وجود نداره براتون سعی کنید از نویسنده ها و مدیران حرفه ای ک واقعا تایم آزاد دارن و دلسوزانه براتون کار میکنن استفاده کنید نه هر فردی ک لقب فریلنسر رو داشت!
اگر دقت کنید چ توی سون هاست چ جای دیگه ای ک حرفه ای داره کار میکنه هر فردی جذب نمیشه ، افرادی منتخب میشن ک دلسوزانه و از عمق وجود بتونن کار کنن چون خیلی خیلی فرق هست به این دو نوع آدم
حالا حتما شما هم دوستانی دارید ک به شما معهد باشن و بتونن کامل شمارو پوشش بدن و از اصول سئو و موتورهای جستجو سر در بیارن و بروز هم باشن ، ترجیح بدید از اونا استفاده کنید توی مرحله اول
اما اگر مقدور نبود میتونید از افراد دیگه استفاده کنید. موفق باشید

6 پسندیده

سلام و درود

تولید محتوا بهتر است در ابتدای مسیر توسط خودتون انجام بشه. یا افرادی داشته باشید که در کنار خودتون اموزش ببینند و بر اساس ساختار مورد نظر انجام بدن.

برون سپاری به شرکت ها یا افراد رو پیشنهاد نمی کنم و اصلا کار جالبی نیست چون حدودا 90 درصد، کیفیت پایینی دارند و صرفا کیلویی محتوا تولید می کنند

پس خودتون شروع کنید

2 پسندیده

سلام دوست عزیز
سعی کنید محتوای سایتتون رو خودتون بسازید چون میدونید زمینه کاری سایتتون چی هستش و در چه ضمینه ای محتوا تولید میکنید.
اگر هم کار تولید محتوا رو به فریلنسر سپردید حتما مطمئن بشید که در زمینه کاری شما محتوا قبلا تولید کرده.

2 پسندیده

سلام
اول اینجوری بهش نگاه کنید و اگه از پسش بر نیومدید دنبال نویسنده باشید.

1 پست با ارزش حتی اگر هفته ای یکبار در سایت آپلود بشه بهتر از 10 مطلب بی کیفیت یا کم کیفیت در روز هست.
اگه یک محتوای با کیفیت بتونید همون هر هفته ای که گفتید رو در سایت قرار بدید مطمئن باشید خیلی بهتر از مطالبی هست با قیمت های پایین در سایت قرار میدن.

نویسنده های خوب هم زیاد هست اما قیمت ها بالا هست و برای تعداد بالا اگر در شروع کار باشید به صرفه نیست.

3 پسندیده