پیشنهاد شما برای یک محصول در سایت با کدام افزونه ورکامرس یا edd می باشد؟

سلام بر همه کاربران سون هاست از کسای که در زمینه سئو فعالیت دارند خواهش می کنم به این سوال من جواب بدن
من درسایتم فقط یک محصول مجازی برای فروش دارم به نظر شما برای این یک محصول لازمه ورکامرس یا افزونه edd را فعال کنم یا این محصول را در نوشته ها بزارم ؟ از نظر سئو کدام را پیشنهاد می دهید؟
اگر نظرتون نوشته ها می باشد به نظرتون برای ظاهر خوب برای خرید باید چکار کنم ؟
پیشاپیش از وقتی که می گذارید و به این سوال پاسخ می دهید تشکر می کنم .

سلام و درود

به نظرم چون شما فقط یک محصول دارید نیاز نیست از افزونه ووکامرس یا edd استفاده کنید و می توانید در نوشته این محصول را قرار دهید و از لحاظ سئویی هم بهتر هست. چون به خاطر یک محصول بیاین و ووکامرس یا edd نصب کنید. از افزونه ای استفاده کنید که بعد از خرید انلاین، لینک دانلود را برای کاربران ارسال می کند. (البته اگر به این صورت هم مایل نیستید می تونید از edd به دلیل سبک بودن و راحتی هم اسفاده کنید)

2 پسندیده

من الان از قالب فلت سام استفاده می کنم که به صورت پیش فرض ورکامرس استفاده می کنه و محصولم الان داخل ورکامرس هست (برای انتقالش به نوشته هیج مشکلی ندارم چون با همون ادرس می شه به نوشته انتقالش بدم ) گفتم بازم به این حال به نوشته انتقال بدم ؟ چون ورکامرس واقعا سرعت سایت و پایین میاره

1 پسندیده

می تونید افزونه ووکامرس را غیر فعال کنید از قالب فلت سام برای موارد غیر فروشگاهی هم استفاده میشه. بله چون یک محصول هست بخواین افزونه ووکامرس با این حجم رو استفاده کنید توصیه نمیشه و می تونید به نوشته با توجه به توضیحات بالا استفاده کنید

3 پسندیده

اگر خدمات تایپ و ترجمه و فروش فایل و مقاله داری 100 در 100 edd خوبه اگر ارسال داشته باشی هم خب افزونه جدا نصب میکنی … من سره مورد تغییر فاکتور ووکامرس کلی وقتم تلف شد اصلا به درد کار ما نمیخوره. خلاصه من eedرا انتخاب میکنم با ترکیب المنتور و گراویتی فرم ها یا پلاگین WP Cost Estimation.

اگر محصولت متنی هست ووکامرس به دردت نمیخوره اصلا. سلام ایشان 3adegh درست میگند. من یکی از اسیب خورده های ووکامرس هستم.