پیشنهاد قالب برای فروشگاه شبیه اسنپ مارکت

سلام،
عزیزانی که قالب های وردپرس رو میشناسین قالب خوب برای فروشگاهی شبیه اسنپ مارکت چی پیشنهاد میدین
دو تا خودم دیدم میگم خوبن یکی پوسته سوپر مارکت x store یکی هم woodmart
این دوتا واسه سوپر مارکت خوبن ؟
و اینکه دوستان چی پیشنهاد میدین
فروشگاه شبیه اسنپ مارکت
چند فروشندگی داشته باشه
با افزونه ها واجب سازگار باشه

سلام و درود

woomart قالب خوبیه و میشه ساختاری که مدنظر دارین رو بچینید

بعد هم xstore که قالب هم امکانات خوبی داره.

5 پسندیده

سلام دوست خوبم ، ببین یه قالبی داریم به اسم سوپرمارکت اون هم قالب خوبیه ، اما یه چیز رو توجه کنیم اگه میخوای یه فروشگاه خوب و درستی داشته باشی بهتره با پرستاشاپ بیاریش بالا که بعدا مشکل نخوری تمام فروشگاه هایی که به جایی رسیدن با این سیستم اومدن جلو ، حالا باز انتخاب با خودتون هست

3 پسندیده

سلام، ممنون، چه مشکلی با قالب های ورد پرسی میخوریم که پرستاشاپ بر نمی خوریم ممنون میشم یه مثال بزنید

ببین بزار یه مثال بزنم ، وردپرس رو یه گوشی حساب کن و قالب هارم برندها و مدل های مختلف ، حالا تو یه قالب خوب روی وردپرس داشته باشی برای شاپ میشه یه گوشی تمام عیار با دوربین عالی ، پرستا رو هم یه دوربین دیجیتال حساب کن که قالب های اونم میشه برندها و مدل های مختلف که یه قالب عالی میشه یه دوربین دیجیتال فوق العاده ، خوب برای عکاسی اون گوشی دوربینش عالیه اما یه دوربین حرفه ای خوب کار و تمرکزش روی عکاسیه و کار عکاسی زمین تا آسمون فرقش میشه
حالا این مثال رو بزاریم کنار —
ببین وقتی با وردپرس شما یه شاپ بزنی بعد از زیاد شدن محصولات و سنگین شدن دیتابیس تازه میفهمی چ اشتباهی کردی ، وردپرس یه سیستم همه کاره و عالی هست اما کار اصلی اون بلاگ هست ، میتونیم یه فروشگاه اعلا باهاش بزنیم اما وقتی رسیدی به کاربرای زیاد میفهمی فشاری که به سرور میاد و حجم بالای دیتابیس چه هزینه ای رو دستت میزاره
پرستاشاپ ساخته شده و بهینه شده و ابزار سئو داخلی عالی برای محصولات و معرفی و شناسایی دقیق محصولات به گوگل و موتورهای جستجو رو داره و با تمام انواع فروش ها هم همخوان هست ، استفاده ازش هم سخت نیست و فارسی هم صد در صد ساپورت و قالب های عالی و زیبا داره
در ضمن تمام این فروشگاه های بزرگ پرستاشاپ میزنن
به نظر من اول یه تست کنید پرستا شاپ رو اگر تونستید باهاش کار کنید درنگ نکنید

3 پسندیده

خیلی عالی بسط دادید ممنون کاملا متوجه شدم تو ادبیاتمون مثلش رو داریم به تعبیری هر کسی رو بهر کاری ساختن
فقط به عنوان خواسته ی آخر، اگه لطف کنید چند نمونه از فروشگاه هایی که با این ابزار دارن کار می کنند رو معرفی کنید تکمیل میشه
حتما بررسیش میکنم باز هم ممنون

2 پسندیده

همین دیجیکالا اول با پرستاشاپ بود الان نمیدونم سی ام اس اختصای هست یا همون رو هیدن کردن اما نمونه هایی ک چندتا تو ذهنم هست ایناس ،

parskhazar.com/shop
pixel.ir

این توضیح ویکیپدیا رو ببینید دربارش :
پرستاشاپ در حال حاضر توسط ۲۷۰٫۰۰۰ فروشگاه اینترنتی در سراسر جهان استفاده می‌شود و به ۶۰ زبان دنیا در دسترس است. پرستاشاپ در سال ۲۰۱۶ در بین ۵۰۰۰ شرکت با بالاترین نرخ رشد در اروپا بوده و همچنین برنده جایزه CMS Critic برای بهترین نرم افزار تجارت الکترونیک را کسب کرده است.[۱]

3 پسندیده

دیجی کالا نمی تونه از اینا استفاده کنه 1میلیون بازدید لاراول یا شاید جنگو هم به مشکل میخوره
ممنون خیلی عالی، لطف کردید.

اینکه الان چیه نمیدونم اما قبلا همونطور که گفتم پرستاشاپ بود ،

2 پسندیده