چطوری صفحه ورود و ثبت و نام را سفارشی سازی کنیم؟

سلام دوستان، من به تازگی افزونه دیجیت رو به سایتم اضافه کردم ولی در صفحه ورود و اینا با ورد پرس هماهنگ نیس و باید از نظر شکل هم تغییرش بدم . مثلا در عکس زیر دکمه عضویت اضافیه و حتی کلیک هم نمیشه و باید حذف بشه، دوستانی که تجربشو دارن بی زحمت بگن راهکارش چیه ؟ از ترس سنگین شدن سایت هم نتونستم افزونه بزارم . ترجیحا راه کار دیگه ای باشه خیلی خوب میشه .
ممنون

سلام اگه نمیخوایین کلا اون دکمه عضویت نمایش داده بشه کافیه class اون رو پیدا کنید و مقدارش رو بزارید
display:non که ساده ترین و کار راه انداز ترینه
ولی اگه بخوایین اصولی پاکش کنید اگه صفحه ورود رو با افزونه طراحی کردید کافیه دکمه عضویت رو از توی فایل هاش پاک کنید.

سلام

با المنتور میشه طراحی کرد دیجیتس المان داره برای المنتور

خوده دیجیتس تنظیمات داره چه دکمه ای باشه یا کاربر چه اطلاعاتی برای ثبت نام باید بده یا برای ورود چه اطلاعاتی باید وارد کنه | با ووکامرس کامل سازگار هست | بقیه افزونه های شخصی سازی صفحات ورود یا عضویت رو هم میشه شرت کد گذاشت

یک بخش طراحی صفحه ورود هم داره چند تا قالب پیش فرض داره که میشه رنگ و تصاویر و… رو تغییر داد

اگر می خواین ثبت نام و عضویت فقط با پیامک و رمز یک بار مصرف باشه یک ادان داره دیجیتس ورود و عضویت با پیامک
شماره رو کاربر می زنه اگر شماره جدید باشه اکانت ساخته میشه براش و کد تایید میاد اگر ثبت نام کرده باشه از قبل کاربر کد یک بار مصرف میاد و کاربر وارد اکانت میشه

1 پسندیده

درسته، خیلی ممنون از جوابتون ، با افزونه طراحی نکردم همون پیشفرض قالب و ووکامرسه

1 پسندیده

اره داره ولی درست کار نمیکنن، چند تا قالب داره اونجا میزنم ثبت تغییرات میزنم هیچی تغییر داده نمیشه، کلا انگار قاطی میکنه ، ببخشید این ادان رو کجا می تونم پیدا کنم؟

1 پسندیده

قالب های خودش رو تغییر بدید ثبت تغییرات بزنید. یک بار کش رو خالی کنید صفحه ورود پیشفرض ووکامرس عوض میشه

برای ادان فرم ثبت نام و ورود مشترک لازمه بگین از کجا خریداری کردید دیجیتس رو

من از فراز اس ام اس همراه با خط خدماتی تهیه کردم

به فراز اس ام اس تیکت بزنین براتون ارسال کنن، اگر ادان هارو هم خریداری کرده باشن می فرستن

اگر نفرستادن یا نداشتن جدا تهیش کنید(معرفی می کنم)

1 پسندیده

خیلی ممنون از راهنماییتون :pray: