چطور بفهمیم قالبی که خریدیم استاندارد است ؟

چطور بفهمیم قالبی که خریدیم استاندارد است ؟
یا اصلا برنامه نویسی که برای ما کد زده درست کد زده ؟ درون سایت ها روش هایی رو میگن اما به موضوع اصلی اشاره نمیکنن

وقتی قالب رو نصب کردید اولین کاری که بکنید اینه که برید و دیباگ وردپرس رو فعال کنید برای فعال کردن دیباگ وردپرس
کافیه وارد هاست خودتون بشید فایل
wp-config.php
رو ویرایش کنید و این خط کد رو پیدا کنید

define( ‘WP_DEBUG’, false);

سپس پاکش کنید و جاش این رو بزارید
define( ‘WP_DEBUG’, true );

و فایل رو ذخیره کنید حالا وارد سایت و پیشخوان بشید یه چرخی بزنید اگر خطایی یا کد هایی مشاهده کردید خوب اینجا قالب یا کدی که برای شما زدن مشکل داره

و حتما باید گزارش بدید

کلا ما همیشه در حین کد زدن دیباگ رو فعال میکنیم و پیشنهاد میکنم شما هم همیشه فعال کنید اما بعد از تموم شدن کار حتما غیر فعال کنید که خطا ها رو به بازدید کننده ها نشون نده
تا آموزش های بعدی خدانگهدار

4 پسندیده

سلام من اینکارو انجام دادم و بعد پیشخوان سایتم با مشکل مواجه شد باید کجا گزارش کنم؟

سلام ، دیباگ مود یه حالت عیب یابی هست که وقتی فعال کنید دوباره از همون بخش ک false رو کردید true کافیه برید به فایل wp-config مجدد باز به حالت قبل یعنی false برگردونید تا همه چیز به حالت قبل برگرده

سلام به همه عزیزان
برای اینکه بتونید از کیفیت قالب اطلاع پیدا کنیم اولین مورد همشیه امتیاز قالب توسط ابزار تست هست ، دومین مورد میزان زمان لود کامل قالب ، موارد بعدی هم حجم قالب و میزان رکوئست ها ، حالا فعال کردن حالت دیباگ مود فقط اگر قالب نا هماهنگی داشته باشه نشون میده و نمیتونه نشونه استاندارد بودن قالب باشه اصلا !!!

2 پسندیده