چگونه حجم آپلود در وردپرس را افزایش دهیم

سلام
من وقتی میخوام یک فایل حجیم رو توی سایت وردپرسیم آپلود کنم با یک همچین خطایی روبرو میشم (پرونده فرستاده شده بزرگتر از upload_max_filesize در php.ini است) چجوری این مشکل رو حل کنم؟ دوستام میگن چندین راه داره افزونه، کد، ساخت فایل php.ini لطفا اگه میشه راه های افزایش حجم آپلود توی وردپرس رو بگید؟

بعضیا میگن اگر هاستینگ حجم آپلود رو محدود کنه فقط و فقط با ارسال تیکت به پشتیبانی میشه حجم رو افزایش داد آیا این درسته؟

درسته که میگن فایل های حجیم رو بهتره از طریق هاست یا نرم افزار فایل زیلا آپلود کنیم تا مشکلی براش پیش نیاد؟

ممنون میشم راهنمایی کاملی در این مورد بکنید

1 پسندیده

سلام

چندین راه برای اینکار وجود داره.

امروزه اکثر شرکت های میزبانی وب از CloudLinux به عنوان سیستم عامل سرور استفاده می کنن که خیلی چیزا رو راحت تر کرده. اگر کنترل پنل هاست شما سی پنل هست و میزبان شما از سیستم عامل کلودلینوکس بهره مند هست، با چند تا کلیک میتونین این کار رو انجام بدین.

تمامی سرور های سون هاست از سیستم عامل کلود لینوکس بهره مند هستن!

جهت افزایش حجم آپلود در سی پنل:

• ابتدا وارد کنترل شوید
  • از بخش Software روی Select PHP Version کلیک کنید
  • سپس نسخه PHP را از حالت 5.6 Native به نسخه 5.6 تغییر بدین (یا هر نسخه PHP مد نظر دیگری)
  • سپس در مقابل نسخه php روی Set a Current کلیک و از پایین صفحه روی Save کلیک کنید
  • بعد از بالا سمت راست روی Switch to PHP Options کلیک کنید
  • در این صفحه مقادیر رو به میزان دلخواه تغییر بدین و در نهایت در پایین صفحه روی Save کلیک کنید

ویدیو آموزش افزایش حجم آپلود در سی پنل:

افزایش حجم آپلود در Apache بدون سیستم عامل کلود لینوکس:
در مسیر public_html یک فایل با نام php.ini بسازید سپس متن زیر را در آن قرار دهید

upload_max_filesize = 256M
post_max_size = 256M

این مقدار میزان حجم آپلود را به 256 مگابایت تغییر خواهد داد. در صورتی که مقدار بیشتر نیاز دارید، مقدار عددی بالا را به عدد دلخواه تغییر دهید.

سوال دیگری داشتید در خدمتیم.

موفق باشید

3 پسندیده

در مورد بقیه سوالاتون،

خیر، خود کاربر می تونه همه این تغییرات رو انجام بده. اگر هاستینگی این امکانات رو برای کاربران مسدود کنه پس هاستینگ خوبی نیست.

همیشه بهتر هست که فایل های حجیم تر از ۱۰۰ مگابایت رو از طریق برنامه FTP مثل Filezilla یا CyberDuck منتقل کنید.

4 پسندیده