چگونه سایتم را از بلک لیست ESET خارج کنم؟

سلام سایت ما به ادرس mahsanprofil . com پاکسازی شده و از ابتدا طراحی شده است اما هنوز خطای انتی ویروس دریافت میکنیم
چطور باید سایت را از بلک لیست خارج کنیم؟

سلام.
شب و روزتون بخیر.
خانوم علیزاده عزیز خوشحالیم که برای اولین بار در فروم سون هاست سوال خود را مطرح کردید.
این مشکل رو بیشتر شرح بدید.
ایا EAST سیستمتون سایت رو ویروسی شناسایی میکنه؟
پیغام آنتی ویروس رو با عکس اینجا بفرستید تا برسی کنم براتون.

سلام. دوست عزیز کافیه آدرس سایت تون رو جهت رفع مسدود سازی در بخش تنظیمات گزینه Web and Email وارد نمایید ، می تونین از https://www.esetshop.ir/support/home/exclude-a-website-from-being-blocked-by-eset که در این سایت ارائه شده استفاده کنین یا تو گوگل کافیه عنوان خودتون رو سرچ نمایید.

سلام و درود
ممنون از توجه تون
بله. تصویر ضمیمه می شود.

سلام اینکار فقط بر روی سیستم من اعمال میشه یا هر کسی که سایت رو باز کنه بدون مشکل سایت براش باز میشه؟

گزینه ignore and continue روبزنید ، اگر باز پغام داد ، کاری که جناب فرجی گفتند انجام بدید.
همچنین برای کسانی که قبلا سایت شمارو باز کردند و سایتتون مشکل داشته اگر انتی ویروسشون ، سایت شمارو ویروس دار شناخته باشه ، براسون پیغامی همچون شما دریافت میکنن و میتونن درستش کنند به روشی که شما درست میکنید.
همچنین حتما در سرچ کنسول گوگل اعلام رفع ویروس کنید. احتمال زیاد سرچ کنسول هم بعنوان سایت ویروسی شمارو شناخته و باید فیکسش کنید.

1 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
به پشتیبانی eset ایمیل بزنید و در ایمیل مطرح کنید که مشکل رفع شده تا سایت شما را از بلک لیست خارج کنند.

1 پسندیده

سلام
در سرچ کنسول هیچ مشکل امنیتی وجود ندارهNo issues detected و اینو نوشته

اما الان به پشتیبان قالب تیکت زده بودم باز گفتن: امکان بررسی سایت شما به دلیل آلوده بودن وجود ندارد.

چکار کنم؟ :frowning: ظاهرا هنوز دامنه در بلک لیست نود قرار داره

Hello
This website ( mahsanprofil. com) is made with WordPress and its virus problem is fixed
Please review it and remove it from the Eset blacklist.
Thank you

این ایمیل و زدم به samples@eset.com
اینجا گفته بود.
امیدوارم حل بشه

درسته؟ خوبه؟

بله درست می باشد شکیبا باشید تا از بلک لیست خارج نمایند.
این لینک را هم مشاهده کنید

موردی در خصوص ویروسی بودن فایل وجود دارد و باید از Netcraft Malicious پیگیری کنید

سلام ای وای این مشکل چیه؟ اخه سایت از اول طراحی شده
به هاست خالی هم گیر میداد انتی ویروس
و قالبش از راست چین نصب شده و پلاگینا هم یا مخزن یا روی خود قالب بوده
این مشکل از کجا پیدا شده
میشه بیشتر راهنمایی کنید باید چکار کنم
ممنون میشم

سلام.
شب و روزتون بخیر
به نود هم پیام بده بگو از بلک لیست پاک کنه.
انتی ویروس واقعا چیزه الکیی هست و جلوی دست پارو میگیره فقط.
پیامت رو بده ، انتی ویروسارم پاک کن ، زندگی رو ادامه بده ، واقعا الکی و دست و پا گیره🤦

علت این مورد به دلیل استفاده از افزونه های نال شده می باشد در مارکت های داخلی متاسفانه قالب ها و افزونه های نال شده هم به عنوان اورجینال برای فروش ارائه می شوند.
برای رفع این مورد زمانی که مشکل را در هاست رفع کردید با پشتیبانی Netcraft Malicious نیز در ارتباط باشید و بگید که مورد رفع شده.

1 پسندیده

سلام برای Netcraft اینجا گزارش دادم. امیدوارم مشکل رفع بشه

اخ جون یه مشکل حل شد.Netcraft این جوابو در جواب ایمیلم فرستاد:
Thank you for informing us that this site has been cleaned. We have checked
the blocked URLs and confirmed that the malicious content has been removed. As
a result, we’d be happy to remove this site from our malicious site feeds.

Please allow a short period for this change to propagate.
(روندو اینجا نوشتم که بقیه هم استفاده کنن)

ادامه دادن بحث از چگونه سایتم را از بلک لیست ESET خارج کنم؟:

1 پسندیده

:sob:بچه هااا سلام اقا مشکل من هنوز حل نشده
هنوز از بلک لیست eset خارج نشدم
https://support.eset.com/en/kb141-submit-a-virus-website-or-potential-false-positive-sample-to-the-eset-lab
کسی میتونه این لینکو بخونه و دقیقا به من بگه باید چکار کنم؟ چطوری ایمیل بدم تا خارج بشم :cry: