چگونگی رفع خطاهای Site Health وردپرس

سلام دوستان!

از سه تا هاستینگ اکانت گرفتم در هر سه مورد خطاهایی در Site Health مشاهده شده که هاستینگ فعلی - Bluehost - گفته باید با هاستینگ چک کنید ممکنه محدودیتی گذاشته باشن مثلا روی wp-crons

خطاهایی که الان نمایش داده میشه و هیچجوری رفع نشده تا حالا - با غیرفعال کردن یا حذف پلاگین با قالب پیش فرض حتی با نصب وردپرس خام!!

A plugin has prevented updates by disabling wp_version_check

The optional module, imagick, is not installed, or has been disabled

The scheduled event, delete_expired_transients, failed to run

The REST API call gave the following unexpected result: 403

نظر شما چیه؟ میشه راهنمایی کنید
مرسی

سلام به خانواده بزرگ سون هاست خوش اومدی

ارور اول احتمالا افزونه WPInvoicing رو دارید و بخاطر همون هست
ارور دوم داخل سی پنل بخش انتخاب نسخه پی اچ پی اکستنشن imagick رو میتونید خودتون تیک بزنید (اگر گزنه اش براتون موجود نیست از پشتیبانیتون درخواست کنید فعال کنه ) داخل سون هاست فعال هست این اکستنشن .
برای رفع ارور بعدی هم فایل htaccess رو دوباره بسازید و اضافی هاش رو پاک کنید لطفا .

سلام! :pray:
تشکر بابت خوشامد و راهنماییتون سریعتون :blush:
اصلا چنین افزونه ای ندارم - فقط یاست نصب هست و همین Site Health
در مورد اکستنشن حتما چک میکنم.
و اینکه فایل htaccess. را دوباره ساختم حتی نصب وردپرس خام - بدون انتقال اطلاعات سایتم - هم این خطا رفع نشد!!
جالبه یکی از پشتیبانی ها گفت ساییتون هک شده درحالی که سایت فعالم در Bluehost این خطاها را ندارد

خواهش میکنم دوست من
ببین من نمیدونم پشتیبانی کجا بوده ولی اگر پشتیبان های ما بودن اوکیه
ببین اگر افزونه خاصی نصب نداری باید بگم هاستینگ بلو هاست مشکل اصلیته چون ما رو سون هاست اصن همچین مشکلی نداریم
روی هاست های ما هم تست کردید ؟

وقتی سایتم از بلوهاست انتقال دادم این خطاها داخل هاستینگ های جدید (از سون هاست هنوز سرویس نگرفتم) مشاهده شده بود و همین الان هم داخل بلوهاست هیچ خطایی ندارم اصلا

هنوز DNS دامنه تغییر ندادم آخه طبیعتا اول باید همه سایت بررسی میشد بعد با آی پی سرور و hosts file به سایت دسترسی دارم الان…
ولی ممکنه بخاطر تغییر ندادن DNS باشه؟ اگه نباشه چه بد میشه :anguished: