کار نکردن دکمه عضویت ووکامرس

سلام
دکمه عضویت موقع ساخت حساب در وواکرس کار نمی کنه و هیچ عملی صورت نمی گیره دکمه ورود سالم هست ولی بعد پر کردن اطلاعات و زدن رویه دکمه عضویت هیچ اتفاقی نمیوفته. کسی می تونه راهنمایی کنه

به خاطر افزونه دیجیتس هست مشکل | کسی می تونه راهنمایی کنه برای رفعش باید چکار کرد؟

1 پسندیده

سلام

یه نمونه ارسال کنید تا بررسی شود.

2 پسندیده

با فعال بودن دیجیتس حتی اگه فیلد شماره تماس در زمان عضویت حذف بشه باز هم دکمه عضویت کاری نمی کنه فقط زمانی که دیجیتس غیر فعال هست دکمه عضویت ووکامرس کار می کنه. چکار باید براش بکنم؟ ممنون

سلام خسته نباشید.
می تونه به خاطر نسخه وردپرس باشه؟ در انجمن خوندم باعث از کار افتادن برخی افزونه ها شده. نسخه قبل از 5.3 رو دارم. چه نسخه ای نصب کنم بهتر هست؟

پیشنهاد من اینه که قبل از هر اقدامی با پشتیبانی افزونه تماس بگیرید و مورد رو مطرح کنید. با توجه به شواهد کمی که ارایه شده نمیشه گفت مشکل از چیه. ولی کار نکردن دکمه ثبت نام می تونه تو کنسول کروم خطاهایی ضبط کنه.

روی صفحه وب سایت کلیک راست کنید و inspect رو انتخاب کنید. خطا ها رو با قرمز و اخطار ها رو با زرد نشون میده.

1 پسندیده

بله خطا نشان داده شده | البته فقط هم دکمه عضویت ووکامرس مشکل داره افزونه های مدیریت کاربر یا ساخت صفحه ورود و ثبت نام درست کار می کنن

مشکل شما به خاطر عدم سازگاری با نسخه دیجیتس هست

اگر جدیدا اپدیت وردپرس یا ووکامرس رو انجام دادید ابتدا بکاپ بگیرید و سپس به نسخه قبل بازگردانید

معمولا این ناسازگاری بعد از اپدیت بوجود می یاد و منتظر اپدیت دیجیتس باشید

1 پسندیده

ارور ها رفع شد با نصب نسخه های قبلی ووکامرس و وردپرس

اما همچنان فرقی نکرده شاید از نسخه خود دیجیتس باشه

شما این موارد رو انجام بدید و سپس بررسی کنید

• بازگشت به یک نسخه قبل تر در وردپرس و افزونه ووکامرس

اگر درست نشد یک نسخه قبل تر از دیجیتس هم برگردانید