کمک جهت بالا بردن سئو و لود شدن سریع سایت

سلام دوستان این عکس رو میبینید تعجب نکنید

میخواستم بدونم چه افزونه ای نصب و چه افزونه ای حذف کنم تا امار لود و سئو درست بشه بد جور هست :joy: :sweat_smile:
کمک لطفا

1 پسندیده

سلام
این اتفاق تقریبا برای بیشتر سایت ها افتاده و امتیاز ها خیلی کم شده
باید ببینیم ایا افزونه هایی مانند راکت اپدیتی اراعه میدن تا این مشکلات برطرف بشه یا نه

3 پسندیده

سلام
اونقدرها هم اوضاع بد نیست مثل عکسی ک خودتون پیوست کردید چیزی ک من تست زدم این تصویری هست ک پیوست میکنم در ادامه ، البته بگم این رو بر اساس لود لحظه ای سایتتون هم این امتیاز تو نسخه جدید تغییر میکنه !!!

توی نسخه جدید سی دی ان امتیاز بالایی داره و میتونید کلودفلر رو با راکت ادغام کنید ، افزونه راکت رو به آخرین نسخه بروزرسانی کنید ، اون پاپ آپ رو لطفا بردارید چون خودش تاخیر ایجاد میکنه و چندین امتیاز منفی میده همون بهتون ،
من بعد از این بروزرسانی سایتم هیچ تغییری نکرد چون همیشه تمام اصول رو رعایت میکردم و فقط به جی تی متریکس بسنده نمیکردم ، از گوگل پیج اسپید بگیرید تا… ، حالا الان ک جی تی بروز شد خیلی ها متوجه میشن که اشتباهاتی توی سایتشون داشتن

در کنار افزونه راکت افزونه های بهینه ساز ریزی هستن ک میتونن کمک خوبی براتون باشن

4 پسندیده

با سلام
میشه اسم اون افزونه های کوچولو موچولو که استفاده میکنید رو بگین ؟
با تشکر

سلام
این مقاله هم میتونه کمکت کنه

https://zaya.io/15ut4

با تشکر

1 پسندیده

سلام وقتون بخیر

بله درسته حق باشماست به نظر شما چطور میشه هم از تبلیغات استفاده کرد و هم اینکه حجم وب سایت کاهش بدیم ؟

مچکرم :pray: :ok_hand:

1 پسندیده

تبلیغ پاپ اپ برداشتم 49 % و 73 % شد ولی خیلی مونده تا بهتر بشه