کمک و راهنمایی درباره آشنایی و انتخاب وردپرس برای ساخت سایت

سلام دوستان خیلی خیلی معذرت میخوام اگه این سوال پیش پا افتاده رو می پرسم راستش من از شهرستانم و می خوام سایت راه اندازی کنم و اسم وردپرس زیاد به گوشم خورده ، در واقع می خوام یک سایت راه بندازم که صرفا اونجا بتونم یک سری اشعار پدرم رو انتشار بدم ولی متاسفانه نه نت درست حسابی دارم ( البته فعلا ) نه اطلاعات کافی آیا سایتی رو می شناسید که وردپرس رو کامل معرفی کرده باشه و یا درباره ساخت فروشگاه اینترنتی هم نوشته باشه ؟ ممنون میشم اگه می دونید لینکش رو در زیر همین پست برام بزارید با تشکر فراوان از شما برادر های عزیزم.

1 پسندیده

سلام
به جمع ما خوش اومدید :heart:
علت اینکه وردپرس زیاد به گوشتون خورده این هست ک وردپرس به هرحالتی ک دلتون بخواد شکل میگیره یعنی شما میتونی یه سایت وبلاگی داشته باشی یا یه شبکه اجتماعی یا حتی یه فروشگاه بزرگ اینترنتی ، از لحاظ سئو و امنیت هم واقعا عالیه و در کنار همه این امکانات نصب و راه اندازی یک سایت وردپرسی 1 الی 2 دقیقه زمان میبره.
سایت های زیادی هستن ک آموزش های وردپرس رو میزارن مثل همیار وردپرس ، اما شما هر سوال یا راهنمایی ک بخواید میتونید داخل همین انجمن مطرح کنید تا توسط بچه ها به بهترین حالت ممکن رسیدگی بشه

4 پسندیده

سلام دمت گرم با کم بودن امکانات داری بازم ادامه میدید دمتگرم
در مورد اموزش سایت ابزار وردپرس 44جلسه کامل کار با وردپرس داره که خیلی مفید و همچنین رایگان هست
خیلیل میتونه کمکت کنه حتی اموزش استفاده از قالب سایت هم داره و قالی صحیفه هک که به کارات میاد رایگان گزاشته امید وارم که به کارتون بیاد موفق باشی فعلا

2 پسندیده

سلام ببین دوست من سایت های خیلی زیادی هستند که می تونند بهت وردپرس رو رایگان یاد بردن سایت ها مثل فرانش و یا همین ابزار وردرپرس واقعا کامل و 100 درصد همه وردپرس رو یاد دادن اگر هم شک داری در باره وردپرس برو توضیحات صفحه : http://www.webtra.ir/wordpress-website-design/ رو کامل بخون تا ببینی واقعا وردپرس چقدر وسیعه اما متاسفانه خیلی از رسانه ها ازش بد میگن
در کل دمت گرم به خاطر این که اگه حتی شرایط هم نداری اما بازم تلاش می کنی :rose::rose:

1 پسندیده

سلام ممنونم از شما خیلی کمک کردید
واقعا ممنونم

2 پسندیده

سلام خواهش می کنم داداش ممنونم امید میدی
دستت درد نکنه ابزار وردپرس رو دیدم دوره کامله ممنونم اجرتون با خدا

1 پسندیده

سلام رضا جان ممنونم بله واقعا درباره وردپرس خیلی خوب شنیدم ممنوم از همه بچه هایی که کمک کردن

1 پسندیده

خواهش میکنم امید وارم که هر کاری که میکنید اون چیزی که میخواهید به دست بیارید تا هروز انگیزتون بیشتر بشه موفق باشید

2 پسندیده