کم شدن سرعت سایت توسط کد گوگل آنالیتیکس

سلام درود
بنده از زمانی که کد گوگل آنالیتیکس داخل هدر سایت قرار دادم سرعت سایت داخل جی تی متریک در قسمت 2 الی 3 درصد YSlow Score کم شده البته وقتی که افزونه گوگل آنالیتیکس هم نصب کردم اینطوری شده ممنون میشم راهنمایی کنید که این مشکلا رفع کنم…
مچکرم

سلام و درود

گوگل انالتیکس و این ابزارها معمولا به خاطر این که از سرورهای گوگل می خونه کمی کند می کنه و فعلا راه حلی براش پیدا نکردم.

هاستینگ تون خارج هست یا ایران ؟

5 پسندیده

سرور خارج هست
ی سوال دیگه چطور میتونم حجم صفحه یا همون اندازه صفحه را کم کنم؟

سلام دوست عزیز،

اگر از افزونه WP Rocket برای کش کردن وب‌سایتتون استفاده می‌کنید، این قابلیت توسط این افزونه برای شما در قسمت افزودنی‌ها فراهم شده.

این نتایج را مشاهده کنید:

4 پسندیده

داداش دمتگرم عالی بود :pray: :pray: :pray:
بابا تو خوده سرعتی :wink: :wink: فقط با افزونه راکت به این سرعت رسیدی :thinking: ؟
دمتگرم که کمک کردی مچکرم دقیقا این گزینه چکار کرد باعث حذف شدن کد که نمیشه ! :woozy_face: :woozy_face:

2 پسندیده

سلام،
خوشحالم که مشکلت حل شد.

وقتی شما از Google Analytics استفاده می‌کنی، فایل هایی که به سایتت برای این سرویس اضافه کردی در GTMetrix خطای “Leverage browser caching” میگیرن.

و از اونجایی که شما نمیتونی بر روی فایل هایی که خارج از هاستت میزبانی میشن، کش اعمال کنی، بهترین گزینه میزبانی Local برای این فایل هاست.

این قابلیت در WP Rocket میاد فایل های شما رو در ارتباط با Google Analytics در مسیر /wp-content/cache/busting/ به صورت Local ذخیره میکنه تا خطای فوق رو دریافت نکنی و با Loading به صورت Local، سرعت بیشتری در سایت داشته باشی.

این آپشن برای فایل های:

اعمال میشن.

به هیچ عنوان.

موفق باشی.

5 پسندیده

خیلی ممنون که توضیح دادید کاملا حق باشماست خیلی مچکرم بابت راهنمایی ارزشمندون
برای افزایش سرعت دیگه چه راهکار های دارید مثلا هجم صفحه بنده 1.2 مگابایت هست چطور میتونم که کمتر کنم

و همچنین

2 پسندیده

درود

لینک نتایج رو ارسال کنید.

3 پسندیده

خدمت شما

بسیار مچکرم که وقت میزارید :pray: :pray: :pray:

1 پسندیده

درود

شما نتایج مناسبی دارید.

با استفاده از CDN (ترجیحا Cloudflare) به امتیاز A در YSlow دست خواهید یافت.

2 پسندیده

خیلی ممنونم لطف کردید جسارتا

دقیقا متوجه نشدم که باید چکار کنم چون زیاد در این مورد تجربه و مهارتی خاصی ندارم
مچکر میشم کمی بیشتر توضیح بدید

1 پسندیده

خواهش میکنم.

از طریق این آموزش اقدام کنید:

3 پسندیده

خیلی ممنونم ولی دامنه بنده دات ای ار هست و خیلی نمیتونم روی این سایت حساب کنم!
ی خورده تغیراتی ایجاد کردم و سرعت رسونم به

سرعت PageSpeed بالا رفته ولی چطور قسمت YSlow ببرم بالا
اگه زحمتی نیست میشه ی سر به سایت بنده بزیند و ی نگاه جزی بندازید که مثلا مشکلی واسه لود شدن نداشته باشه که گوگل نتونه ربات بفرسته :woozy_face: و یا هرچیزه دیگه ممنون لطف میکنید! :pray: :pray:

1 پسندیده

سلام خدمت اقای RAHIM میخواستم ببینم ایش شیوه که گفتید برای تبلیغات داخل سایت هم میشه استفاده کرد ؟ سای ما jozveban.ir هست میخواستم ببینم برای افزایش سرعت باید چکار کنم ؟ اگه میشه راهنمایی نماییدممنون میشم

سلام
جناب سایت شما شرایط خوبی داره و مشکلی نداره فقط به همین حالت ادامه بدید
موفق باشید

2 پسندیده

سلام وقت بیخر
خیلی ممنونم
اون بخش Facebook Pixel چکار انجام میده خوبه که فعال بشه چون از فیس بوک هم استفاده میکنم !

سلام مجدد جناب برای کد ها دیگر کثلا کد های تبلغاتی هم میشه چنین کاری کرد؟ مثلا برای کد های پاپ اپ یا نمایش تبلغات هم از Local به صورت دستی و یا با افزونه استفاده کرد و سرعت افزایش داد؟

نه متاسفانه این امکان وجود نداره.

1 پسندیده

سلام فزایش سرعت سایتتان با RocketCDN، این تازه تو اپدیت راکت داده کاربرد داره اضافه کنیم ؟

سلام وقت بخیر جناب رحیمی
این مورد چطور تو افزونه لایت اسپید کش برطرف کنیم ؟؟؟