کم کردن فیلدهای ثبت نام دکان

سلام وقتتون بخیر
من سایت در دست طراحی دارم که مشتریم میخواد افراد بیان فایل هاشون رو اپلود کنند فقط
ونیازی به نام فروشگاه و… نداره
فرم دکان اطلاعات هم همونطور که میدونید اطلاعات زیاد از کاربر میگیره

میخواستم ببینم کدی یا روشی هست که من بعضی فیلد هارو حذف کنم یا اینکه از مقداد پیش فرصی استفاده کنم که فروشنده نیاز نباشه پر کنه

@Hosein @Rahim @mohammad @mohammadh @Meysam_Kiani @honarvar @ali_rointan
بچه ها اگر تجربه ای دارن ممنون میشم به اشتراک بزارید

4 پسندیده

ممنون از شما
لطف میکنید
چون من افزونه پیدا کردم ولی کارساز نبود

با سلام
اگر از المنتور در طراحی استفاده میکنین که میتونین از افزونه اکشن پک استفاده کنین که در سایت المنتور فارسی هم افزونه و هم اموزشش هست
در غیر اینصورت هم میتونین از گراویتی فرم استفاده کنین که میتونین یه فرم ثبت نام طراحی کنین و هر فیلدی که میخواین براش بزارین که اگه میخواین اموزشش ببینین میتونین از وبسایت ابزار وردپرس برای اموزش گراویتی فرم استفاده کنین که اموزشه کامل و خوبی دارن واینکه حتی نیاز نیست افزونه گراویتی رو بخرین و وبسایت https://gravityforms.ir این افزونه و فارسی سازش رو به صورت رایگان قرار داه است
اگر هم میخواین که سریع گراویتی رو یاد بگیرین این اموزش از ابزار وردپرس رو ببینین که یاد میده فرم ثبت نام با گراویتی بسازین
https://abzarwp.com/learn-how-to-register-and-sign-up
با تشکر

سلام عرض ادب ممنونم از سرکارخانم @Angel
دوست عزیز اگه نیاز به کد نویسی داشته باشید بهترین فردی که میتونم بهتون معرفی کنم اقای @Hosein هست البته باید در نظر بگیرید برای اینطور مسائل که نیاز به شخصی سازی هست یا باید توی وب انگلیسی جستجو کنید یا اینکه باید هزینه رو به برنامه نویس پرداخت کنید.
اگرم نمیخوایین برنامه نویسی بشه بهتره از افزونه دکان پلاس پلاس | افزودنی کاربردی دکان استفاده کنید البته این افزون هم نسخه پولی هست من رایگانشو ندیدم دستتون برای تغییرات دکان خیلی بازتر میشه.
حالا انشاالله بازم دوستای دیگه بتونن بهتر شمارو راهنمایی کنن

2 پسندیده

سلام دوست عزیز ممنونم ازت بابت توضیح کاملت و وقتی که گذاشتی

من از المنتور استفاده میکنم و حتما افزونه رو می بینم
فقط یه موردی این افزونه ای که برای گرویتی فرم معرفی کنید برای دکان هم قابلیت پیاده سازی داره؟
مورد بعد خیلی از این افزونه ها فیلد اضافه میکنه ولی حذف نمیکنه

میخواستم ببینم شما اطلاعاتی دارید در مورد این موضوع؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز
درباره گراویتی فرم ببینید شما میتونید صفحه ثبت نام طراحی کنید و بعد دیگه کاربران در سایت وارد شده اند و میتونن از خدمات شما استفاده کنن یا محصول بفروشن ( من خودم با دکان کار نکردم)
و فرمودین از المنتور استفاده میکنین و دیگه خیلی کارتون راحت شده فقط کافیه از افزونه اکشن پک استفاده کنین و هر فیلدی خواستین اضافه و کم کنین و اگر هم سوال بیشتری درباره این افزونه اکشن پک دارین میتونین از پشتیبانی المنتور فارسی استفاده کنین که واقعا خیلی خوبه
واینکه گراویتی فرم کار اصلیش طراحی فرم هست و هر فیلدی بخواین میتونین بسازین ولی قبلش باید یکم با محیطش اشنا بشین ولی اکشن پک زیاد وقتی ازتون نمیگیره برای یاد گرفتن، و اموزشش توی المنتور فارسی هست و نکته دیگه اینکه گراویتی ظاهر زیبایی نداره فیلداش ولی اکشن پکه از لحاظ ظاهر اوکیه
در زمینه طراحی سایت با المنتور پیشنهاد میکنم نمونه کاره من رو ببینید :
silisgroup.ir
و این هم قسمت ورود / عضویت در هدرش با اکشن پک هست
arianarobots.com
سوال دیگه ای داشتین در خدمتم
خدانگهدار (خیلی تایپ کردم :joy:)