کندی و یا عدم آپلود در هاست دانلود

سلام دوستان من هاست دانلود از سون هاست گرفتم و از طریق ftp و دادن مشخصاتش وصل کردم به سایت منتهی یا خیلییی خیلیی کند آپلود میکنه و یا اصلا اپلود میکنه کسی نمیدونه مشکل چیه و یا افزونه دیگه هست که بهتر ازین باشه؟

سلام

از چه نرم افزاری برای آپلود استفاده میکنید؟

2 پسندیده

Upload To FTP
متاسفانه خیلی کنده و خییخیلی هنگ میکنه قبلا ک سایت موزیک داشتم اینطوری نبود الان که فروش فایل اذیت میکنه

این اسم نرم افزاره؟
پیشنهاد میکنم از Filezilla استفاده کنید.

https://download.filezilla-project.org/client/FileZilla_3.47.2.1_win64_sponsored-setup.exe

موارد رو تست کنید و این تاپیک رو بروز کنید.

6 پسندیده

دوست عزیز من اصلا متوجه نمیشم من فقط میخوام هاست دانلود وصل بشه هاست اصلی سایت و با سرعت آپلود کنه منظورتون از نیمفهم چیه؟ میشه بیشتر توضیح بدید

دوست من من برنامه رو ریختم فقط برای همه نویسندگان باید دسترسیو بدم؟ و اینکه لینک عکسا هارو چطوری تو مطالب استفاده کن؟ یعنی قرار بدم از کجا لینکشو وردارم بزارم تو سایت

با اجازه رحیم عزیز

این دو مورد رو مطالعه کنید

3 پسندیده

سپاس فعلا با ftp آپلود میشخ ولی هر عکس بسیار کند

سلام

دارید با اینترنت خودتون آپلود میکنید؟

با تشکر

سلام بله متاسفانه الان اصلا آپلود نمیکنه با افزونه ftp

الان اصلا اپلود نمیکنه اون افزونه که گفتید من مشخصات بدید پیوی برام انجام میدید وصل شه سایت به هاست دانلود؟

سلام مجدد

این امکان وجود داره سرعت آپلود شما مشکل داشته باشه یا مشکل از افزونه باشه، پیشنهاد میکنم از filezilla استفاده کنید.

لطفا نتیجه تست با filezilla رو اعلام کنید

با تشکر

1 پسندیده

جناب فایل زیلا دانلود کردم مشکل اینه بعد دانلود چطوری لینک عکس یا فایل بردارم بزارم سایت استفاده کنم یا داخل سایت نمایش بدمش

سلام

خیلی ساده است، وارد سرور بشید و متصل بشید به ftp مد نظر.

فایل و بکشید بندازید داخل سرور.

بعدش کلیک راست کنید روی فایل، copy urls to clipboard لینک فایل تو سایت تون کپی میشه، به اول آدرس اسم سایت تون رو اضافه کنید.

به همین راحتی

مگ خوب ادرس dl سایت نمیشه ؟ دیگه چه نیازی به وارد کردن ادرس داره؟ و اینکه اگه مثلا بخوام داخل کتابخونه هم نمایشش میده وقتی اپلود کنم یا نه برنامه مستقیم تو دایرکت توری هاست دانلود آپلود میکنه

ببینید امکاناتی که شما مد نظرتون هست هیچ جا پیشفرض نیست و نیاز به ادغام سازی و برنامه نویسی داره. مقالاتی که @mohammad عزیز گذاشتن رو مطالعه کنید و مطابق با آن ادغام سازی رو انجام بدین. سرعت هاست به هاست (مخصوصا اگر هر دو سرویس از سون هاست باشه) بسیار بالاست.

اینکه با FTP آپلود کنید کاملا دستی است و در کتابخانه نمایش داده نمیشه. مگر اینکه ادغام سازی بین وردپرس و هاست دانلود انجام شده باشه.

3 پسندیده

چطوری ادغام سازی انجام بشه الان عکسای کتابخونه نمایش داده نمیشه و با افزونه ftp اصلا چیزی اپلود نمیشه و همینطور خوب اگه من فایل زیلا برنامه شو بریزم خوب اون وقت یکی فروشنده باشه یه فایل اپلود کنه ک هاست اصلی میره شما میتونی برا ما درستش کنید؟

من الان بخوام هاست دانلود مستقیم وصل کنم به سایت با ساب دامین میشه هرچی تو کتابخونه اپلود شه بره تو هاست دانلود میش]؟

سلام سهیل جان
ببین دوست من افزونه ای در زیر لینکش رو میزارم نصب کن شما ، توی تنظیمات پورت 21 و آدرس اف تی پی هم آدرس ساب دامین هاست دانلود رو میزاری FTP Host هم روی ftp بزار و ذخیره کن
بعد تست هم داره ک فعال شده یا نه ، اونوقت هر عکسی آپ کنی مستقیم میره توی هاست دانلودت ، خیلی ساده و روان

1 پسندیده

تشکر فعلا دیگه چون حل نتونستم بنم مشل همون هاست اصلی آپلود میکنم فایل های سنگین و فایلی فروشگاه دستی میدم هاست