✔️معرفی سایت های رایگان برای تست سئو سایت

در طول روز خیلی میبینیم این سوال رو که از چ سایتی تست بگیرم ؟ حالا توی پی وی خودم یا توی انجمن ها و… بارها و بارها با این سوال در طول روز مواجه میشم ، یا اینکه سایت رایگان ک تست سئو واقعی بگیره کجاس ؟ من توی کدوم سایت تست بگیرم ؟ یا اصن چندتا سایت هست ؟
بدون شک کاربران عزیز با تمام این سایت ها آشنایی ندارن و حتی خود من شاید خیلی سایت ها باشه هنوز اسمش هم ب گوشم نخورده ، بخاطر همین این تاپیک جامع رو ایجاد میکنم که این سایت هارو معرفی کنیم
دوستان فقط سوال ، بحث و… توی این تاپیک انجام ندید و فقط منایعی رو ک میشناسید با توضیح مختصر در رابطه به اون ارسال کنید تا همه ما بتونیم آشنایی کامل با اونها داشته باشیم

2 پسندیده

اولین وب سایت رو هم خودم معرفی میکنم
ابزار چک سئو سون هاست ک یکی از بهترین هاست و واقعا دقیق با بهترین و بروزترین الگوریتم سایت رو اسکن میکنه (بین خودمون باشه بک لینک هم میشه وقتی ازش استفاده کنید)

4 پسندیده

دوتا سایت با ابزار چک سئو معرفی میکنم
ابتدا وب سایت افزونه یوئست ک مخصوص چک سئو محتوا هست و همه با افزونه اش آشنا هستن و حالا ابزار آنلاینش رو باهاش آشنا بشید ، محتوا رو وارد میکنید و کلمه کلیدی مدنظرتون رو میگید دقیقا مثل افزونه ، امتیاز بهتون میده ک این کلمه کلیدی چ رتبه ای داره
https://yoast.com/research/real-time-content-analysis/
… … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … …
حالا یکی از وب سایت های فوق العاده ک معمولا حرفه ای ها ازش استفاده میکنن رو میریم سراغش ، این وب سایت میتونه موقعیت شمارو توی موتورهای جستجو هم بررسی کنه و گوگل رو بر اساس منطقه براتون کاربردی میکنه ، فقط یه دردی داره اونم اینکه گوگل ایران نداره :expressionless:

… … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … …

این یکی سایت هم ابزار سئو هست و تقریبا ابزار سئوهاش رو توی سئو سون هاست داریم خودمون اما این چیز های بیشتری داره مثلا شناسایی قالب و افزونه ها و خیلی چیزا ، خلاصه بگم ی مجموعه خوبه

3 پسندیده