🎙 امکان ویژه * پاسخ به سوالات شما با ویس در انجمن سون هاست *

اول از همه سلام، امیدوارم که در انجمن سون هاست تونسته باشید به همه ی جواب هاتون برسید :slight_smile:

یک امکان جدید ویژه اضافه کردیم براتون که می تونید سوالاتتون رو از ما بپرسید و به صورت هفتگی پاسخش رو با ویس تقدیم تون می کنیم.

:heavy_check_mark: شما در ابتدا سوال متنی تون رو می پرسید و اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود در همین تاپیک کامل و صحیح مطرحش می کنید.

چه شرایطی داره ؟!

• شرایطی خاصی نداره
  • لطفا و فقط سوالاتی بپرسید که بتونیم در ویس توضیح بدیم. مثلا سوالات برنامه نویسی یا فنی که امکان پاسخگویی در ویس رو نداره نفرستین که شرمندتون میشیم :see_no_evil:
  • همین دیگه :slight_smile:

پاسخ به سوالات شما در آخر هر هفته به صورت ویس صوتی در همین تاپیک منتشر خواهد شد پس دنبال کنید و حواستون باشه که بتونین پاسخ سوالتون رو از ما بگیرید

هدف ما کمک به شماست تا پیشرفت کنید :heart_eyes:

امیدوارم که از این بخش استقبال کنید و سوالاتتون رو بپرسید :relieved: اگرم استقبال نشد که…

9 Likes

سلام
امکان جالبیه، اتفاقا سون هاست میتونه از این پاسخ سوال ها به عنوان پادکست استفاده کنه و تاثیر به شدت مثبتی رو سئوش بزاره :+1: :+1:

6 Likes

متشکرم. امیدوارم همراهان عزیز، استقبال کنند و این فرصت را از دست ندهند!

3 Likes

سلام
سوالات من:

هاست ایران یا خارج؟ و چرا؟

چطور میشه نوع هارد سرور رو تشخیص داد(NVME هست یا خیر)

برای سایت دایرکتوری تازه تاسیس، لینک های خارجی به چه صورت باشه (این لینک ها توسط کاربر که آگهی میزاره، قرار میگیره و منظور فالو یا نوفالو و یو جی سی است)

بهینه ترین صفحه ساز وردپرس؟

Yoast seo یا Rankmath? چرا؟

مسیر تبدیل شدن از طراح سایت وردپرس به توسعه دهنده وردپرس؟

سریعترین و بهینه ترین cms آماده و رایگان جهان؟

افزایش نمره سایت در pagespeed insights به چه عواملی وابسته است؟ چون سایت من نمرات بالایی در gtmetrix داره، ولی pagespeed نمره جالبی نداره.

راهنمای انتخاب سرور مجازی مناسب(منابع و سیستم عامل)

دوستان چراغ اول رو من روشن کردم، از این فرصت استفاده کنیم😉

شاد باشید

3 Likes

سلام و درود

افرین بر شما، چه همه سوال و چه فراوانی موضوعی داره :slight_smile:

آماده می کنم و در این تاپیک می زارم

5 Likes