1 محصول متغیر یا چند محصول متفاوت

سلام وقت به خیر در حال تکمیل یک سایت فروشگاهی هستم تعدادی محصول دارم که فرضا دارای اندازه های متفاوت و رنگ های مختلف هستن الان نمی‌دونم اگر یک محصول متغیر بسازم برای سئوی سایت بهتره یا چندین محصول البته متوجهم که سئو کردن یک محصول راحت تر خواهد بود ولی معمولا عنوان های طولانی تر و کم رقابت تر زود تر رتبه میگیرن مثلاً کفش قرمز مارک x سایز ۴۰ راحت تر رتبه میگیره ولی از طرف دیگه سایت بسیار شلوغ میشه تعدادی از رقبا هم بررسی کردم همه اون ها چندین محصول تشکیل دادن و این مورد بیشتر من رو به شک میندازه واقعا گیج شدم نمی‌دونم کدوم یکی روش اصولی و درست تری هستش ممنون میشم راهنمایی کنید.

1 پسندیده

سلام
یک محصول متغیر ایجاد کنید

2 پسندیده

هر زمان در حوزۀ سئو به سوالات این چنینی برخورد کردید، فاکتور آفلاین رو در نظر بگیرید. ببینید مثلا اگر همین فروشگاه آنلاین، مثلا مغازه بود چه می‌کردید؟ طبیعی است که محصولات اگرچه متغیر هستند اما هرکدام را در باکس‌های مختلف نمی‌گذارید و برای نظم هم که شده آنان را در یک باکس قرار میدید که مشتری بتواند با یک نگاه، همه را ببیند و انتخاب کند.
خیلی کلی البته گفتم و طبیعی است که باید فاکتورهای سئویی رو در نظر بگیرید. به هر صورت فروشگاه شما آنلاینه ولی استراژی رو در بسیاری از موارد که سوال میشه، بر مبنای آفلاین بگذارید. همیشه کاربر رو در اولویت بگذارید.

2 پسندیده

درود بر شما
برای بحث سئو بهتر است یه صفحه متغییر محصول داشته باشید. چون اگه بخواهید برای یک محصول چند صفحه بسازید با شکل داپلیکتور عنوان و محتوای محصول مواجه خواهید شد، هم رتبه خوبی از گوگل نخواهید گرفت و هم فقط لینک یکی از صفحات همون محصول در نتایج گوگل نمایش داده خواهد شد.
یه محصول متغییر بسازید و مسائل سئو و تولید محتواتون رو فقط برای همون صفحه انجام بدید، برای راحتی کاربر جهت خرید هم یه صفحه آموزش خرید از سایت تون بسازید و آموزش های لازم رو داخل اون صفحه قرار بدید و لینک اون صفحه را بصورت دکمه ثابت آموزش خرید در صفحه محصولات تون قرار بدید.

سلام وقت بخیر
ایجاد محصول متغیر برای تجربه کاربر و راحتی خرید مشتری مناسب تر است اما زمانی که یک ویژگی خاص از محصولتان در گوگل جست و جو میشود بهترین گزینه برای شما داشتن صفحه جداگانه برای آن محصول خاص است تا در گوگل بهتر دیده شوید.