cloudflare یا arvancloud برای هاست ایران

بنظرتون برای هاست ایران سون هاست ، کلودفلیر بهتره یا ابر آروان؟

از تجربه شخصیتون بگید لطفا

1 پسندیده

سلام ، تجربه ای که توی خدمات داشتم بدون شک خدمات کلودفلر قدرتمندتر و گسترده تر هست مخصوصا توی حساب رایگان !
من حساب پرمیوم کلودفلر رو با رایگانش هر دو رو تجربه کردم تمام نیاز یک سایت ایرانی رو حساب رایگان کامل میکنه اما همونارو بخوام برای CDN از آوران استفاده کنم باید ماهانه بالای دویست هزار تومان برای ترافیکم پرداخت کنم!
در کل من که هیچ مشکل و ناراحتی از کلودفلر نداشتم و با هاست ایران سون هاست عالی مچ شده و کار میکنه برام

4 پسندیده

آخه میگفتن هاست ایران سرعتش افزایش ک پیدا نمیکنه هیچ ، سرعتش کم میشه با cloudflare
.

2 پسندیده

ابر آروان فقط به درد سایت های خیلی بزرگ دولتی میخوره برای سایر سایت ها نه بدرد میخوره نه صرفه داره

2 پسندیده

سایت من رو ببینید خودتون افت سرعت داشت ؟ عالی هم شد

1 پسندیده

سلام
کلودفلر برای دامنه ir و هاست ایران ssl رایگان ارائه نمیکنه ولی آروان ارائه میکنه

این سرویس هم می تونه بهتون کمک کنه

1 پسندیده

سلام
برای هاست‌های داخلی (هاست ایران) پلن رایگان توصیه نمی‌شود.
اکثرا جاها اینو نوشتن
درسته آیا؟؟؟
کلودفلر برای دامنه ir و هاست ایران مناسبه؟؟؟

سلام دوست عزیز ، خیر درست نیست ، توی پلن رایگان و پرمیوم قرار نیست چیزی توی نوع سرویس تغییر کنه و شما اگر پرمیوم باشید CDN خاصی به شما نمیده که این حرف جا افتاده توی ایران!
بله من هم هاستم ایران هست هم دامنه سایتم ملی ، کلود هم فعال هست روی سایتم هیچ مشکلی هم ندارم
نداشتن آگاهی کامل توی یه سری جاها باعث این حرف و حدیث ها میشه ، از سمتی خوب شرکت هایی که سعی میکنن توی مسیر کلودفلر فعالیت کنن باید یجوری خودشون رو جا کنن و اکثرا دیدیم که خیلی از این صحبت هارو اونها کردن

1 پسندیده

با سلام خدمت شما @Angel
دامنه سایت من ir هست و قبلا کلودفلر رایگان را فعال کرده بودم ولی بعد یه روز دیگه کار نکرد (فکر کنم به خاطر همین تحریم )
میخوام بدونم شما چه طوری روی سایت afree که دامنه ملی است تونستین کلودفلر استفاده کنین ؟
با تشکر

سلام ، در این رابطه قبلا توضیح دادم به تحریم نیست اصلا و کلودفلر چیزی رو تحریم نکرده فقط گواهینامه امنیتی برای دامنه های ملی صادر نمیشه چون از سمت ایرنیک این درخواست ها و … انجام نشده ، باید از سمت ایران تقاضای سرویس های گواهینامه امنیتی صورت میگرفته که متاسفانه نگرفته ، به هرحال درصورتی ک مشکل بالا نیومدن خوردید بدون شک برای این لینک هست ک در ادامه میزارم

1 پسندیده

سلامی دوباره @Angel
یعنی باید چندین حساب بسازم تا یکی از اون ها dns بهم بده که مسدود نشده باشه اره ؟
بعد یه سوال دیگه ممکنه که بعدا دوباره ip مسدود بشه ؟
یعنی مثلا سایت خودتون dns هاش مسدود بشه باید دوباره اکانت درست کنید ؟
با تشکر

سلام
بنده دو پیش تست کردم و ساختم هی این خطا میداد
ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH

SSL روی Flexible تنظیم کرده بودم

سلام علی جان

بله درسته ، ولی با این روند افزایش سرورهای جدید کلودفلر و نیم سرورهای بی نهایتی ک ایجاد کرده تقریبا روز به روز مشکل داره کمتر میشه

بله

بله احتمالش هست مشکل پیش بیاد ولی این مشکل یهو سایت از دسترس خارج نمیشه و رنجی ک مربوط به سایت شماست مسدود ک بشه کم کم روی اپراتورها اختلال ایجاد میشه براتون و میتونید پیشگیری کنید

1 پسندیده

سلامی دوباره خدمت شما و با ارزوی سلامتی در ایام کرونا برای شما و مردم عزیز ایران
با توجه به سخنان شما پس من سایت های خودم را به کلودفلر منتقل میکنم
با تشکر

1 پسندیده