Persian datepicker برای وردپرس و قالب وردپرسی

سلام و سال نو همه مبارک
قالبی دارم که بخشی از اون در فیلدهای مختلف، تاریخ گیر رو نشون می ده و باید تاریخی رو انتخاب کرد. می خوام ببینم آیا می شه این datepicker رو به persiandatepicker تبدیل کرد؟ البته می خوام به صورت پلاگین باشه که با هر بار آپدیت قالب از بین نره.
ممنون می شم در این مورد راهنمایی کنید.

سلام. خوده قالب این فیلد هارو داره؟یا افزونه جدا هست.
تا جایی که می دونم دوتا datepicker شمسی متفاوت در (ژاکت و راستچین) هست با ظاهری خوب که آیدی یا کلاس input رو بهشون بدید انتخابگر شمسی روشون فعال میشه. همون طور ک گفتید پلاگین هست. به درد فیلد های تاریخ تولد یا تحویل کالا می خوره.

اگر مثلا فیلتر کردن اطلاعات بر اساس تاریخ یا رزرواسیون هست دوتا بالا به درد نمی خورن(البته فکر کنم چون خودمم همین مشکل رو دارم).
از دوستان اگر آموزشی دارند برای شمسی کردن فیلد های مثل مرتب سازی بر اساس تاریخ یا…)اینجا هم بفرستید:

ممنون

1 پسندیده

سلام و عرض ادب
بله این فیلدها داخل خود قالب هستن. فیلدها یکی مربوط به تاریخ تولد کاربر هست که کاربر از پنل کاربریش تاریخ تولد رو انتخاب می کنه. یکی دیگه هم مربوط به تاریخ اتمام هست. البته بعداز رسیدن این تاریخ اتمام، قالب کار خاصی رو انجام می ده. یعنی باید این تاریخ درست (و به نظرم به صورت میلادی) در دیتابیس ذخیره کنه تا با رسیدن به اون تاریخ، اون اتفاق خاص رخ بده.
ممنونم.