position در گوگل وبمستر

سلام. این position تو گوگل وبمستر دقیقا چی رو نشون میده؟ مگه رتبه میانگین اون کلمه کلیدی تو اون بازه ی زمانی نیست؟؟؟ ولی مثلا تو کلمات کلیدی که تو تصویر زیر عکسش رو میفرستم رتبه های من خیلی بیشتر از این حرفاست!!!

کلا برای بررسی رتبه ی کلمات کلیدی سایتتون از چه ابزاری استفاده میکنید؟

سلام و درود

این موقعیت بستگی به موقعیت مکانی گوگل دارد و معمولا درسته ولی گاهی اوقات به خاطر موقعیت مکانی شما و گوگل به درستی نمایش داده نشه و نیاز به گذر زمان و انالیز دقیق تر دارد

3 پسندیده

سلام ، + صحبت های وب مستر عزیز ی توضیح کوچولو هم بدم شما برای بدست آوردن پوزیشن دقیق باید کلماتی رو که کلیک دارن حساب کنید(اگر کلیک نبود نمایش رو) مثلا تصویر زیر رو ببین ، وبمستر تو صحبتش گفت بر اساس لوکیشن و آی پی و سابقه جستجو پیج رنک متفاوته دانلود وین رار برای یک کلیک رتبه یک بودم و کلیک دیگه ای نخورده امروز روش حتی توی پوزیشن های دیگه ، الان خودم سرچ میکنم رتبه های خیلی پایین ترم
اما شماره مجازی عراق برای خودم یک هستم اما میانگین آی پی هایی ک کلیک کردن روش پوزیشن یه سری یک بوده یه سری دو شایدم سه که میانگین شده 1.6

2 پسندیده

چیزی که ما فهمیدیم و دیدیدم اینه که خیلی نمیشه روش حساب کرد. ابزار، سایت یا چیزی هست که بشه رتبه ها رو باهاش پیگیری کرد و آنالیز کرد؟

1 پسندیده

منم حقیقتش مدتی میشه به این نتیجه رسیدم و خیلی چیزا هست اصن این تو ثبت نمیشه ، من خودم الکسا رو ترجیح میدم برای چک کردن

1 پسندیده

راستش الکسا ندارم و تا حالا هم باهاش کار نکردم. رتبه های سایت تو کلمات کلیدی رو نشون میده یعنی؟ فعلا از این اکستنشن گوگل کروم استفاده میکنم:
SEO Search Simulator by Nightwatch
فعلا با همین قدر امکانات کارمون رو جلو میبریم!!!

برات یه الکسا پرمیوم میفرستم استفاده کنی

1 پسندیده