مشکل در فرآیند های خودکار وردپرس

سلام دوستان فرآیند های خودکار ودرپرسم دچار مشکل شده. و افزونه ی wp control ارور زیر رو نشون میده
There was a problem spawning a call to the WP-Cron system on your site. This means WP-Cron events on your site may not work
کسی میتونه کمک کنه؟

سلام

تو فایل wp-config.php بررسی کنید که آیا Wp-Cron غیر شده یا خیر.

با دستور زیر WP Cron در این فایل غیر فعال میشه:

define('DISABLE_WP_CRON', 'true');

اگر به حالت true باشه یعنی غیر فعال هست.
اگر بله، این تاپیک رو بروزرسانی کنید تا راهنماییتون کنم.

1 پسندیده

خیلی ممنون از راهنماییتون بررسی کردم ولی این تابع اصلا توفایل wp-config وجود نداره.

دستور زیر رو در فایل wp-config.php قرار بدین و نتیجه رو اعلام کنید.

define('ALTERNATE_WP_CRON', true);
1 پسندیده

خیلی ممنونم ازتون.
دستوری که گفته بودین رو در همان فایل قرار دادم. و در افزونه ی Wordpress Automatic Plugin پیام زیر نمایش داده شد:
The ALTERNATE_WP_CRON constant is set to true.
قبل از قرار دادن کدی که گفته بودین پیام زیر نشون داده بود
There was a problem spawning a call to the WP-Cron system on your site. This means WP-Cron events on your site may not work
و یه قسمت دیگه هم که مشکل پیدا کرده بک آپ گیری با افزونه ی updraftplus هست که در زمان بک آپ گیری پیام زیر نمایش داده میشه و بک آپ گیری انجام نمیشه
اخطار: تعدادی (70) وظیفه ی زمانمند که زمان انها سر رسیده دارد . مگر اینکه سایت شما تحت توسعه میباشد یعنی فعالیت های زمان مند در وردپرس غیرفعال میباشد
این پیام بعد از قرار دادن کدی که گفته بودین هم باقی موند.
و مشکل دیگه اینکه در زمان نوشتن یک پست و یا محصول با وارد کردن عنوان URL به صورت خودکار ساخته نمیشه و باید نوشته رو منتشر کنم تا بعد از انتشار لینک ساخته بشه این مشکلم مرتبط با همینه فکر کنم…