بهینه سازی وب سایت ووکامرس

سلام وقت بخیر عزیز
خیلی ممنونم ازتون که وقت می زارید و تاپیک بنده رو می خونید
بنده قصد بهینه سازی وب سایتمو دارم بر اساس معیار های گوگل !
بنده قبلا سایت های زیادی رو بهینه سازی کردم ( وبلاگ و خدماتی ) و نمره عالی هم بدست اوردم و همه راضی بودن از کارم
اما الان کماکان بعد از یک سال کماکان هنوز با یک ساختار استاندارد برای یک وب سایت فروشگاهی در زمینه بهینه سازی سرعت آشنا نشدم و بهش دست پیدا نکردم
نمونه بهینه سازی نسخه قبلی وب سایتم و فعلی وب سایتم
نسخه قبلی وب سایتم :

نسخه فعلی وب سایتم

همونطور هم که می دونید یه وب سایت فروشگاهی در صفحه اصلی سر مجموعه ایی از محصولات شو نشون می ده و بنابرین من نیاز به حداقل 5-6 کریوسل دارم تا در صفحه اصلی قرار بدم
بماند بنر هاوووو
حالا ممنون می شم یک فرد کاملا حرفه ایی به کمک بنده بیاد و یا اگر بتونه بهترین نمره گوگل رو بدست بیاره بنده هم حق زحمتشو تقدیم می کنم
با تشکر از شما عزیزان
@Hosein

1 پسندیده

سلام منم با اینکه تو جی تی نمره ۱۰۰ رو گرفتم هنوز در
PageSpeed Insights مشکل دارم و در نسخه موبایل ۵۷% و دسکتاپ 88% کسب کرده ام.

سایت فروشگاهی و پوسته فلت سام
ممنون میشم اگه دوستی بتونه راهنمایی کنه و یا با صرف هزینه نمره گوگل رو هم بالا ببره

آقا حسین ممنون می شم در تاپیک مشارکت کنید و بنده رو راهنمایی کنید
@Hosein

سلام خدمت شما
قالب وبسایت شما به تعداد قابل توجهی فایل استایل و جیکوئری فراخوانی شده که هیچ کدام فشرده نشده اند و توصیه من این هست از افزونه wp-rocket استفاده کنید
و مطابق با تصویر زیر

بخش اعظمی از درخواست ها برای بارگذاری سایت شما محدود به استایل ها و فایل های جاوا اسکرپیت هست و بخشی دیگر مربوط به فونت های قالب شما و تصاویر سایتتون هست
بنابراین باید تصاویر سایتتون را نیز بهینه کنید و میتوانید لیزی لود تصاویر نیز استفاده کنید که به حد قابل توجهی درخواست های در لحظه برای بارگذاری را کاهش میدهدو همچنین فونت های بهینه شده استفاده کنید
زمان بارگذاری مورد نیاز سایت شما با منابعی که درخواست شده چیزی بین 10 الی 20 ثانیه هست

2 پسندیده

لازمه به شما بگم راکت با مشکل عجیبی روبرو شده که مینی فای نمی کنه ؟
لیزی لود فعاله
به صورت دستی هم بهینه سازی انجام می دم
اما اگر قبول کنید شما این مورد رو به عهده بگیرید

سلام
من بهینه سازی انجام نمیدم, افزونه لایت اسپید کش را بررسی کنید
از افزونه های بنام در این امر هستند که کارایی و کاربرد بسیار بالایی دارد و در همین انجمن نیز توسط دوستان و مدیران بررسی شده و از نظر کیفی بسیار مناسب میباشد