تداخل افزونه Wp racket با قالب وود مارت

سلام
قالب من وودمارت پلاس هست اما هر بار که افزونه Wp racket رو نصب می‌کنم سرعت داشبورد من به شدت کند میشه به طوری که اصلا وارد قسمت افزونه ها نمیشه نمیدونید علت ش چیه و چیکار میتونم بکنم این مشکل حل بشه ؟

سلام
اگر با راکت مشکل وجود دارد می توانید افزونه لایت اسپید را استفاده نمایید.

درود مصطفی جان
به انجمن خوش آمدید.

ما تجربه همین مورد رو با راکت و وودمارت داشتیم. مورد جایگزینی که ما امتحان کردیم و جواب داد، افزونه WP-Optimize Premium - Clean, Compress, Cache بود.

دوست گرامی درود،
اگر مطلع هستید که سرویس هاست شما از وب سرور لایت اسپید بهرمند هست بهترین گزینه لایت اسپید کش که رایگان، در عین حال بسیار ساده و از تمامی امکانات و حتی بیشتر نسبت به راکت برخوردار می باشد. از لینک زیر می توانید بررسی نمایید :

یا از طریق تاپیک زیر در رابطه با نحوه تنظیم و عملکرد این پلاگین اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

یا همانطوری که علیرضا عزیز @gitigohar فرمودند از پلاگین Optimize Premium استفاده نمایید. البته لازم به ذکر که پلاگین ایرانی Dragonizer امکانات خوبی در اختیاراتان خواهد گذاشت.

با درود

در حالت کلی مشکلی برای استفاده از وودمارت و راکت بطور همزمان وجود ندارد. وودمارت امکانات زیادی دارد و گاهی به دلیل فعال کردن برخی از امکانات، با بهینه شدن فایل‌ها توسط راکت تداخل به وجود می‌آید. در گام اول باید با آزمون و خطا در امکانات قالب و راکت تداخل را پیدا کنید. (البته این مورد بستگی به عوامل مختلفی از جمله افزونه‌های دیگر سایت دارد)
همچنین اگر یک فایل خاص (مثل یک فایل CSS) موجب تداخل شده است کافی است آن فایل خاص را در راکت مستثنی کنید. در آخر اگر مشکل برطرف نشد پیشنهاد می‌شود از لایت اسپید کش استفاده نمایید.

مشکل اینجاست که به محض فعال کردن راکت کلا بخش افزونه ها از کار میفته و داشبورد وردپرس هم به قدری کند میشه که کلا نمیشه کاری کرد

دوست گرامی،
اینجوری که بنده متوجه شدم مشکل از پلاگین شماست فکر میکنم نسخه ای که در حال استفاده از آن هستید نال و دارای مشکل ساختاری هست آیا فایل ارور لاگ وردپرس را بررسی کردید ؟ پیشنهاد میکنم اگر از سرویس های هاست وردپرس سون هاست استفاده میکنید در بخش افزودنی ها ورژن کاملا اورجینال این افزونه و اگر این شرایط را ندارید حتما یک نسخه اورجینال یا حدالامکان از مارکت های معتبر ایرانی افزونه مربوطه را تهیه و نصب نمایید.
البته باید این مورد رو هم اضافه کنم که عدم کانفیگ درست این پلاگین میتونه مصوب این مشکل هم باشد قطعا یک بررسی کاملی از نسخه اورجینال پلاگین تا کانفیگ و سینک بودن با قالبتون با دقت بررسی بشه
بعد از تغییر این موضوع هر مشکلی داشتید در ادامه همین جا تاپیک بزنید.

حتما قبل از هر تغییر از تمامی اطلاعات خود بکاپ بگیرید یا به شرکت هاستینگ خود در این رابطه تیکت ارسال کنید که اطلاعات خود را از دست ندهید.

هاست لوکیشن ایران دارید ؟ اگر بله به دلیل عدم ارتباط گیری با سرویس های اصلی افزونه می باشد

با سلام من روی افزونه wp rocket خیلی وقت گذاشتم روی همه قالب هاو افزونه فوق العادیه برای پائین آوردن سرعت سایت ولی هر کاری کردم که بازدیدهارو کاهش نده اصلا نشد که نشد . از خیلی ها هم بررسی و تحقیق کردم ولی نتیجه ای نگرفتم تا کنون