تغییر در آیکون کریسپ و رایچت و تیدیو و...

سلام میخواستم بدونم چطور میشه تو سایتمون css های آیکون های چت آنلاین مثل کریسپ و رایچت و گفتینو و تیدیو و… رو تغییر بدیم

نیاز به css نیست داخل پنل خودشون این امکان وجود داره

1 پسندیده

منظورم تغییراتیه که تو پنل قابل اعمال نیستن

کسی پیشنهاد یا راه حلی نداره؟

از طریق قالب امکان ویرایش وجود نداره.

1 پسندیده

میدونم
میخوام بدونم از چه طریقی امکان ویرایش وجود داره?

سلام، این مدل سیستم‌های چت آنلاین معمولا اجازه تغییرات گسترده نمیدن اگرم تغییرات زیادی بخوایین با پلن های حرفه‌ایشو بخرید.
ولی توی سایت خودتون با پیدا کردن class اون سیستم چت آنلاین شاید بتونید ظاهر فقط آیکون رو تغییر بدید نه شکل داخلی برنامه رو.

1 پسندیده

از کجا باید پیداش کنم؟

این آموزش رو ببینید خوبه :

https://zaya.io/b2itv

موفق باشید

2 پسندیده

خیلی ممنونم ولی هیچ ربطی به سوال من نداشت
من سوالم اینه که کد های سی اس اس رو کجا باید قرار بدم تا بشه نمای چت و آیکون رو تغییر داد

من دنبال این مسئله قبلا گشتم. اگه اشتباه نکنم iframe هست. تقریبا تمام تغییرات ممکن تویه پنل سایت ارایه کننده سرویس وجود داره. حتی فونت خودش رو اجرا می کنه از خانواده فونت سایت استفاده نمی کنه.
در مورد آیکون من از کریسپ استفاده می کنم و کریسپ تویه پنل سایت خودش امکان تغییر آیکون رو داره. رنگ ها رو میشه تغییر داد و مواردی از این دست. شما به جای اینکه سمت سایت خودت دنبال راه حل باشی باید سمت سایت ارائه دهنده تغییرات مد نظرت رو در حدی که سرویس داده میشه انجام بدی.

1 پسندیده

اوکی ممنونم
پس نمیشه هیچ تغییری داد تو css هاش

1 پسندیده

لایوزیلا سرویسی هست که روی سرور خودت باید پیادش کنی. من خودم استفاده نکردم و ظاهرا به یوزرهای جدید فعلا سرویس نمیده. ولی احتمالا با این سرویس بتونی تغییرات مد نظرت رو پیاده کنی.

1 پسندیده

آره دقیقا ولی حیف دیگه سرویس نمیده و اگرم بده هزینش یکم بالاست
ممنون از راهنماییت

1 پسندیده

بطور کلی میتوانید آیکون اِلِمان هایی که بصورت آیفریم در سایت فراخوانی شده را در سی اس اس تغییر داد
مهم این هست که شما استایل دهی و سی اس اس بلد باشیدو طرح این سوال که چطوری باید تغییر دهم اشتباه است وقتی خود شما نیز به استایل دهی اذعان میکنید
فکر میکنم شما شخصی را میخواهید که برای شما تغییر دهد!

1 پسندیده

ببینید من کاملا با سی اس اس و استایل دهی آشنا هستم فقط نمیدونم کد های سی اس اس مورد نظرم رو کجا سایت و تو کدوم فایل بذارم تا تغییرات اعمال بشه
ولی فایل ها و کد های سی اس اس از طرف سایت ارایه دهنده میاد و برای همین من نمیتونم تغییری توی فایلا بدم

شما در هر فایل استایل از قالب میتوانید این موارد را اضافه کنید
اما باید سلکتور تمام اجزا را در استایل دهی درج کنید

توی فایلای قالب اضافه میکنم تغیرات اعمال نمیشه