جایگزین کردن افزونه سئو Rank Math SEO به جای yoast seo

سلام و عرض ادب

دوستان میخوام افزونه Rank Math SEO رو به جای Yoast seo نصب کنم چهار سالی میشه از یواست استفاده میکنم سوال من این هستش که کدوم افزونه بهتره برای سئو ارزش جایگزین کردن داره اصن و ممکنه رتبه سایت رو بهتر کنه ؟ ( برای سایت دانلود آهنگ هستش ) ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

1 پسندیده

سلام و درود

همه این افزونه ها دستیار و راهنمای شما برای سئو هستند. هیچکدام از این افزونه کار فوق العاده ای انجام می دهند و فقط یک سری فرایندها رو اسان تر و بهتر می کنند.

در رابطه با افزونه rank math به تازگی و یک سال پیش استفاده کردم چندان مورد پسندم نبود و مشکلاتی برام بوجود اورد.

همچنان از یواست سئو به عنوان دستیار سئو استفاده می کنم/

7 پسندیده

سلام ، صادق درستتت میگه اینا فقطط بعنوان یک کمک هستن برای پیدا کردن مسیر ،
در رابطه با RankMath هم بگم الان دو ماه پیش آپدیت بزرگش رو داد و واقعا از این رو به اون رو شد ، مثلا یه مشکل اساسی کاستوم فیلد اضافه کردن بود ک برطرف شده و اصلا اونطوری ذخیره سازی نمیکنه ، اسکیما داخلیش واقعا عالی شده ، قابلیت درون ریزی درست و بدون اشتباه از افزونه های سئو دیگه به اون هم فراهم شده ، چیز خوبیه و واقعا کامل هست و رایگان اما من خودم All in one SEO رو ترجیح یدم به این ها

4 پسندیده

سلام و وقت بخیر
بنده بعد از دوسال استفاده از yoast seo، تصمیم به مهاجرت به rankmath گرفتم.
مهمترین دلیلش: رایگان بودن rankmath است.

چرا رایگان بودن اهمیت دارد؟
زیرا مجبور نیستم از yoast seo premium null استفاده کنم و این یعنی امنیت!

فقط کافیه جستجویی ساده در اینترنت داشته باشید تا متوجه شوید که rankmath بسیار قدرمندتر از yoast seo permium است.

بهتون پیشنهاد میکنم اگر قصد تغییر دارید، ابتدا روی یک سایت بی اهمیت به صورت تمرینی این کار را انجام دهید تا تنظیمات به طور کامل دستتون بیاد، چون تنظیمات پیشرفته تری نسبت به yoast داره.
و پس از بررسی های لازم، اگر مطمئن شدید مهاجرت کنید.

برای انتقال هم نیاز به غیرفعال سازی یوست نیست و با جستجویی ساده در اینترنت، اموزش کامل انتقال را مشاهده خواهید کرد(البته که این کار با یک کلیک انجام می شود :slight_smile:

ولی حتما بررسی های لازم صورت بگیرد و اگر سایت شما بازدید بالایی دارد، متوجه ریسک این کار باشید

شاد باشید

6 پسندیده

منظور از بهتر بودن rankmath از yoast seo premium چی هست؟ همه تقریبا یک کار رو می کنن ولی در ظاهر های متفاوت (اگر اشتباه می گم لطفا فرقشون رو بگید)
و اگر با هم فرقی دارند در کل بدون در نظر گرفتن رابط کاربری و تنظیمات پیچیده یا آسان، rankmath برای سئو بهتر است یا yoast seo premium ؟

2 پسندیده

بله در کل این ها ابزاری بیش نیستند. ولی من به شما توصیه می کنم این لینک که مقایسه خود تولید کننده رنک مث است را ببینید.
https://rankmath.com/yoast-alternative/

به هر حال یوست سئو افزونه قدیمی تر و پخته تری است، اما به نظر من در آینده ای نه چندان دوره جایش را به رنک مث خواهد داد.
ولی اگر سایتتون خوب بالا اومده، شاید تعویض افزونه سئو، ریسک باشه
من خودم برای سایت های جدید از rankmath استفاده می کنم.

2 پسندیده

هیچ سایتی نگفته کدوم بهتره. فقط برسی کردن

نوشته:
rankmath امکانات خیلی بیشتری داره و اطلاعات یواست رو میشه درون ریزی کرد ولی تازه کار هست
یواست پریمیوم هم قدیمی و پر تجربه است و به خاطر رقابت با rankmath هم آپدیت های کاربردی خوبی قراره بده

1 پسندیده

منم عرض کرد، نظر مشخصی نمی شه داد و باید خودتون بررسی کنید و خودتون تصمیم نهایی رو بگیرید

موفق باشید

2 پسندیده

سلام
این افزونه از همه افزونه های سئو 6 - 0 جلوتره
من هنوز یکبار هم تست هم نکردم این افزونه رو ، اما با یه جستجو قشنگ قدرت این افزونه رو تونستم لمس کنم. امیدوارم در زمان تست هم همانند مطالبی که وجود داره قدرت داشته باشه.

واقعا یواست یک افزونه برای سال های 2012 / 2013 هست نه 2020 ، این سالها هم فقط بوده که باشه ، از هیچی بهتره یجورایی.

مرسی از معرفی :+1:

6 پسندیده

ممنون از نظرت، یوست هم تهش مثل نوکیا میشه با این روند، یک باگ که بهشون گزارش میدی دو ماه بعد آپدیت شو میدن!

4 پسندیده

با سلام و درود
در کل هر دوی این افزونه ها به عنوان دستیار سئو هستند و خیلی از کارهای سئو رو باید خود ما انجام بدیم تا بهترین نتیجه رو بگیریم

4 پسندیده

سلام
رنک مث به معنی واقعی افزونه بسیار عالی هست ولی کانفیگش نکات خیلی ریزی داره که باید خیلی بهشون توجه کرد
توی زبان فارسی بعضی قسمتاش به خوبی ترجمه نشده، به همین خاطر وقتی کانفیگ میکنید، در صورتی که نمیدونید منظور از گزینه مورد نظر چیه، یا از کسی بپرسیید یا اصلا دست بهش نزنید.

7 پسندیده

از یواست می خوام بیام rankmath
درون ریزی می کنه اطلاعات یواست رو

فقط تنظیمات خاص یا حساسی نداره که ذکر کنن کسایی که استفاده می کنن؟

اصلا بعد فعال کردن rankmath، یواست باید چند روز روشن باشه تا مثلا اطلاعات rankmath کامل جایگزین بشه؟ یا بلافاصله یواست رو حذف کنم.

بعد از فعال سازی و انتقال اطلاعات به rankmath نیاز نیست یواست سئو فعال باشه و می توانید غیر فعال و حذف کنید

2 پسندیده

با فعال کردن رنک مث چند جا از افزونه خطار میاد:

جزئیات خطا که وردپرس ارسال کرده

===================
یک خطا از نوع E_ERROR در خط 77 از پرونده /home/daneshdl/public_html/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/includes/class-helper.php رخ داد. پیام خطا: Uncaught Exception: DateTime::__construct(): Failed to parse time string (۱۳۹۹-۰۳-۱۹ ۱۵:۱۴:۴۰) at position 0 (�): Unexpected character in /home/daneshdl/public_html/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/includes/class-helper.php:77
Stack trace:
#0 /home/daneshdl/public_html/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/includes/class-helper.php(77): DateTime->__construct('\xDB\xB1\xDB\xB3\xDB\xB9\xDB\xB9-\xDB\xB0\xDB\xB3-\xDB...')
#1 /home/daneshdl/public_html/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/includes/modules/search-console/class-data-fetcher.php(64): RankMath\Helper::get_midnight('\xDB\xB1\xDB\xB3\xDB\xB9\xDB\xB9-\xDB\xB0\xDB\xB3-\xDB...')
#2 /home/daneshdl/public_html/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/includes/modules/search-console/class-data-fetcher.php(55): RankMath\Search_Console\Data_Fetcher->start_process(90)
#3 /home/daneshdl/public_html/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/includes/admin/wizard/class-search-console.php(130): RankMath\Search_Console\Data_Fetcher->clean_start()
#4 /home/danesh

کسی می دونه چطور باید حل بشه؟ @Rahim @webmaster

@filevatan

شمسی ساز رو غیر فعال کنید و تست کنید.

کلا با شمسی سازی مشکل داره یا افزونه وردپرس فارسی؟
اگه کلا با شمسی مشکل داره همون یواست بهتر بود مشکلی نداشت با شمسی

خیلی از کاربران شمسی از این افزونه استفاده میکنند.

آیا با غیر فعال کردن شمسی ساز مشکل حل شد؟ شمسی ساز شما چی هست؟

ابتدا تداخل رو پیدا کنید، بعد تصمیم بگیرید.

1 پسندیده

بله حل شد کاملا.
شمسی ساز: وردپرس فارسی زاکروت